Шон Дайч: «Не думаю, що Миколенко вибув на короткий термін»

2024-04-28 12:51

Головний тренер «Евертона» Шон Дайч розповів про травму Віталія Миколенка, який пошкодив гомілкостоп.

«Нам потрібно ще почекати та побачити. Я не думаю, що він вибув на короткий термін, проте ми ще не маємо повної картини його травми. Миколенко залишається у доброму гуморі.

Він намагався зробити як краще для команди, дограти до кінця, але не зміг цього досягти. І на жаль завдав собі шкоди, трохи більшої, ніж ми сподівалися», – сказав Дайч для Sky Sports.

24 квітня Миколенко в матчі з «Ліверпулем» (2:0) наприкінці першого тайму він мав контакт з Дарвіном Нуньєсом, під час якого невдало приземлився на ліву ногу (ВІДЕО). Віталій отримав допомогу лікарів, дограв перший тайм, але у перерві його замінили.

Це був його 5-й поспіль вихід у старті в чемпіонаті – 30 березня не грав з «Борнмутом» (1:2) через застуду.

Цього сезону Миколенко провів 34 матчі, в усіх грав з перших хвилин, забив 2 м’ячі.