Чемпіонати

Дубль Довбика, ушкодження Малиновського та Яремчука

Минулого вік-енду у складах своїх клубів на поле виходило дев’ятеро з 12 легіонерів збірної України, яких Сергій Ребров запрошував на березневі поєдинки нашої національної команди.

2024-04-01 16:10

У п’ятницю, 29 березня, у межах 27-го туру португальської Прімейри «Бенфіка» Анатолія Трубіна (повний матч) на своєму стадіоні здолала опір «Шавеша» – 1:0.

У суботу, 30 березня, у 30-му турі італійської Серії А «Дженоа» Руслана Малиновського вдома розписав нічию з «Фрозіноне» – 1:1. Українець вийшов на заміну одразу по перерві, але був вимушений залишити поле на 63-й хвилині через ушкодження.

У 30-му турі англійської Прем’єр-ліги «Борнмут» Іллі Забарного (повний матч) на рідному стадіоні обіграв «Евертон» Віталія Миколенка (2:1), який, на жаль, не потрапив до заявки гостей на гру, а «Челсі» Михайла Мудрика в Лондоні відпустив з миром «Бернлі» (2:2). На рахунку нашого футболіста зароблені пенальті та червона картка для суперника.

У 30-му турі іспанської Ла Ліги «Валенсія» Романа Яремчука на «Местальї» розійшлася миром з «Мальоркою» (0:0), а наш форвард, що вийшов у стартовому складі «Кажанів», через ушкодження був замінений уже на 17-й хвилині зустрічі.

У неділю, 31 березня, у 24-му турі австрійської бундесліги (чемпіонська частина) ЛАСК Максима Таловерова (повний матч) на своєму полі здолав «Аустрію Клагенфурт» – 1:0.

В чемпіонаті Іспанії «Жирона» Віктора Циганкова та Артема Довбика, який відзначився двома забитими м’ячами, удома обіграла «Бетіс» (3:2), а «Реал» Андрія Луніна (повний матч) у Мадриді переміг «Атлетик» – 2:0.