ЛЄ. Славія – Дніпро-1 3:0. Звіт про гру в одні ворота

Підопічні Олександра Кучера нічого не змогли продемонструвати в атаці проти команди, яка догравала половину другого тайму в меншості.

2023-08-10 22:07

В стартовому складі дніпрян на матч проти «Славії» відбулись суттєві зміни у порівнянні з минулої грою спортклубівців у чемпіонаті проти «Полісся»: в обороні Пасіча і Каплієнка замінили Сваток і Кравець, Третьяков опустився в середню лінію, де не було Піхальонка і Мірошніченка, а на вістрі атаки дебютував Філіппов, якого з флангу підтримував Гуцуляк, який через дискваліфікацію не може грати в УПЛ.

Перші хвилини дніпряни впевнено контролювали м’яч на дуже важкому газоні, але фактично перша спроба господарів провести атаку завершилась взяттям воріт – Масопуст прострелив з правого флангу, і Штранц випереджаючі Сватка у дотик спрямовую м’яч у дальній кут. Невдовзі пошкодження отримує Третьяков,  в результаті вже на початку гри його замінив ще один новачок дніпрян Лєднєв.

Господарі поступово захопили ініціативу, подали кілька стандартів, але спортклубівці самовіддано захищалися, а першу перспективну контратаку провели на 21-й хвилині, але неточна передача Філіппова не дозволила привести її до логічного завершення.

Далі спортклубівцям вдалося вирівняти гру. Обидві команди діяли без особливих загроз  і гра так тривала до 37-й хвилини, коли Кінарейкін відбив удар Лінгра з близької відстані, а далі був розіграш кутового, після котрого Штранц замкнув скидання партнера на дальній стійці і оформив дубль – 2:0 невтішний підсумок першого тайму.

У перерві Олександр Кучер замінив Сватка на Пасіча, в результаті чого з правого флангу в центр оборони перейшов Адамюк, а капітанська пов’язка перейшла до Сарапія. Але дії в обороні дніпрян не покращилися – господарі вже у перші хвилини створили кілька моментів і навіть зуміли забити, але VAR скасував гол Юречка через офсайд.

Пражани продовжили контролювати події на полі, створивши ще кілька моментів, але на 59-й хвилині Огбу врізався ногою в шию Гуцуляка і отримав пряму червону картку. Одразу ж на поле вийшов Піхальонок, що повинно було додати комбінаційної гри спортклубівцям у центрі поля, проте на все це потрібен був час, та ще і на важкому полі.

Тільки починаючі з 73-ї хвилини спортклубівцям вдалося перевести гру на чужу половину поля, а ще за кілька хвилин був і перший напівмомент, коли заблокували удар Гуцуляка у карному майданчику. З іншого боку черга помилок в обороні після стандарту суперника призвели до третього голу у ворота дніпрян – норвежець Валлем відзначився першим дотиком до м’яча після виходу на заміну.

Вже за рахунку 0:3 спортклубівці завдали перший повноцінний удар по воротах, але Лєднєву не вистачило влучності, а вже у компенсований арбітром час Ківінда завдав влучний удар головою, проте прямо у руки голкіперу. Також не був складним для воротаря «Славії» і удар Лєднєва після розіграшу кутового. Останній удар у матчі завдав Кравцеь значно вище воріт разом із фінальним свистком.

Отже, спортклубівці поступилися 0:3 у першій грі протистояння зі «Славією»,

СЛАВІЯ (Прага, Чехія) – ДНІПРО-1 (Україна) – 3:0
Шранц (5, 37), Валлем (81).
Славія: Коларж, Провод, Голеш, Огбу, Масопуст, Дорлі, Зафейріс (Юрашек, 90), Юречка (Валлем, 79), Шранц, Лінгр (Шевчик, 79), ван Бурен (Хитіл, 79).
Дніпро-1: Кінарейкін, Кравець, Сарапій, Адамюк, Сваток (Є.Пасіч, 46), Третьяков (Лєднєв, 11), Бабенко (Піхальонок, 61), Бланко, Рубчинський (Білл, 80), Гуцуляк, Філіппов (Ківінда, 80).
Попередження: Масопуст (90+7) – Сваток (41), Бабенко (53), Лєднєв (71), Рубчинський (74), Кравець (87).
Вилучення: Огбу (58).