Ліга Європи, 2-й тур. Результати матчів

В 2-му турі Ліги Європи в четвер було зіграно 15 матчів. Поєдинок «Арсеналу» з ПСВ перенесений на 20 жовтня.

2022-09-16 01:00

«Шериф» не встояв проти «МЮ» (0:2). Екс-голкіпер «Динамо» Максим Коваль, який вийшов у старті молдавської команди, пропустив на 17-й хвилині від Джейдона Санчо і на 39-й з пенальті від Кріштіану Роналду. Відзначимо, що для Роналду це був перший у кар'єрі гол у Лізі Європи. До цього року у цьому турнірі він ще не грав.

«Пюнік» на чолі з Єгіше Мелікяном і трьома українцями у складі (Антон Братков, Сергій Вакуленко та Роман Карасюк) розібрався зі «Слованом» із Братислави. Єреванська команда забила у ворота суперника два розкішні голи. На жаль, наші земляки участі в результативних атаках не взяли.

А от Тарас Качараба активно допомагав
«Славії» обіграти «Балкані». Саме український захисник міг відкрити рахунок у матчі, але не зумів підлаштуватися під подачу з флангу. Зрештою, Качараба чудовим пасом через півполя розігнав першу гольову атаку своєї команди. У підсумку глядачі побачили аж 5 забитих м'ячів. Щоправда, усі ще до перерви.

Суперники «Динамо» по групі Ліги Європи в особі «Ренна» та «Фенербахче» зіграли внічию.

Група A

БУДЕ-ГЛІМТ (Норвегія) – ЦЮРИХ (Швейцарія)
2:1
Сельнес (54), Ветлесен (58) – Авдіджай (81).

Матч
АРСЕНАЛ (Англія) – ПСВ (Нідерланди) перенесений на 20 жовтня.

Група B

ДИНАМО Київ (УКРАЇНА) – АЕК (Кіпр)
0:1
Д’юрчо (8).
Динамо: Бойко, Кендзьора (Караваєв, 67), Забарний, Сирота, Дубінчак, Сидорчук, Андрієвський (Шепелєв, 67), Циганков, Буяльський, Кабаєв (Ванат, 84), Гармаш (Бєсєдін, 46).
АЕК: Пирич, Кіпрос, Миличевич, Томович, Гарсія, Понс (Наум, 73), Мамас (Ойєр, 64), Д’юрчо (Енглезо, 77), Тричковськи (Луїш Густаво, 64), Альтман, Олатунджі (Лопеш, 73).
Попередження: Андрієвський (35), Сидорчук (76) – Гарсія (42), Мамас (44), Понс (63), Пирич (83).

РЕНН (Франція) – ФЕНЕРБАХЧЕ (Туреччина)
– 2:2
Террє (52), Майєр (54) – Кахведжи (60), Валенсія (90+2, з пенальті).
Вилучення: Траоре (Р, 83).

Група C

БЕТІС (Іспанія) – ЛУДОГОРЕЦЬ (Болгарія)
– 3:2
Енріке (25), Хоакін (39), Каналес (59) – Десподів (45+1), Рік (74).

РОМА (Італія) – ГІК (Фінляндія) – 3:0
Дібала (47), Пеллегріні (49), Белотті (68).

Група
D

ЮНІОН (Бельгія) – МАЛЬМЕ (Швеція) – 3:2
Берджесс (17), Теума (69), Боніфейс (71) – Кесай (6), Телін (57).

МІТЬЮЛЛАНД (Данія) – ЛАЦІО (Італія) – 5:1
Паулінню (26), Каба (30, з пенальті), Евандер (52), Ісаксен (67), Святченко (72) – Мілінкович-Савич (57).

ФЕЙЄНООРД (Нідерланди) – ШТУРМ (Австрія) – 6:0
Джаханбакш (9, 41), Ганцко (31), Данило (34), Хіменес (66), Ідріссі (78).