Ліга Європи, 1-й тур. Результати матчів

Кріштіану Роналду не врятував «МЮ» від домашньої поразки, а Максим Коваль асистом дав початок розгромній перемозі «Шерифа» над «Омонією» Романа Безуса.

2022-09-09 00:23

Кріштіану Роналду вийшов у стартовому складі «Манчестер Юнайтед» і відіграв повний матч, що з ним у нинішньому сезоні трапляється нечасто. Ерік Тенг Хаг також зробив кілька інших кадрових змін і поплатився за це. «МЮ» на власному полі програв «Реалу Сосьєдад».

Інший матч групи Е був надзвичайно багатим на події. Український голкіпер Максим Коваль вже на 2-й хвилині гри віддав асист за «Шериф», який в підсумку розгромив на виїзді «Омонію» з рахунком 3:0. Наприкінці гри в складі господарів на поле вийшов ще й Роман Безус і відразу допоміг своїй команді забити, але гол не зарахували через офсайд. Також у цьому матчі трапився скандал. З трибун у голову арбітра прилетіла якась ємність із рідиною. Гру через це перервали, але згодом поновили.

Олександр Зінченко дебютував у Лізі Європи, а його «Арсенал» переграв «Цюрих». «Рома» сенсаційно поступилася «Лудогорцю», а «Ренн» вира вал перемогу у АЕКа.

Мікель Артета дав відпочити низці лідерів «Арсеналу», а резервістам – можливість проявити себе. Олександр Зінченко вийшов лише на останні 20 хвилини і таким чином дебютував у Лізі Європи. Раніше українець в цьому турнірі не грав.

«Рома» сенсаційно поступилася «Лудогорцю». Болгарський клуб впорався без допомоги Ігоря Пластуна, який весь матч просидів на заміні. Ще одна несподіванка сталася у Берліні, де «Уніон» (наразі йде четвертим у Бундеслізі) поступився однойменній команді із приставкою «Сент-Жилуаз». Цей матч, до речі, судив українець Сергій Бойко.

Група A

ЦЮРИХ (Швейцарія) – АРСЕНАЛ (Англія) – 1:2
Крюезю (44, з пенальті) – Маркіньос (16), Нкетіа (62).

ПСВ (Нідерланди) – БУДЕ-ГЛІМТ (Норвегія) – 1:1
Гакпо (62) – Гренбек (44).

Група B

ФЕНЕРБАХЧЕ (Туреччина) – ДИНАМО Київ (УКРАЇНА) – 2:1
Густаво Енріке (35), Бачуайї (90+2) – Циганков (64).
Фенербахче: Баїиндир, Перес, Салаї, Густаво Енріке, Кадіоглу, Крешпу (Яндаш, 83), Арао, Аліоски (Лінкольн, 83), Россі (Кахвечі, 69), Жоао Педро (Бачуайї, 69), Кінг (Валенсія, 69).
Динамо: Бущан, Кендзьора, Бурда, Сирота, Дубінчак (Вівчаренко, 59), Циганков, Сидорчук, Шапаренко (Шепелєв, 68), Кабаєв, Буяльський, Гармаш (Кравченко, 88).
Попередження: Кінг (50), Россі (68), Яндаш (73, не на полі), Баїиндир (90+6) – Гармаш (11), Сирота (78), Бущан (87).

АЕК (Кіпр) – РЕНН (Франція) – 1:2
О’єр (33) – Теате (29), Асіньон (90+3).

Група C

ЛУДОГОРЕЦЬ (Болгарія) – РОМА (Італія) – 2:1
Каулі (72), Нонато (88) – Шомуродов (86).

ГІК (Фінляндія) – БЕТІС (Іспанія) – 0:2
Вілліан Жозе (45+3, з пенальті, 64).

Група D

МАЛЬМЕ (Швеція) – БРАГА (Португалія) – 0:2
Бруну Родрігеш (30), Рікарду Орта (70, з пенальті).

УНІОН (Німеччина) – ЮНІОН (Бельгія) – 0:1
Лінен (39).

Група E

МАНЧЕСТЕР ЮНАЙТЕД (Англія) – РЕАЛ СОСЬЄДАД (Іспанія) – 0:1
Мендес (59, з пенальті).
Манчестер Юнайтед: де Хеа, Далот (Мартинес, 46), Магуайр, Линделеф, Маласия (Макнилл, 83), Фред, Каземиро, Эриксен (Фернандеш, 46), Антони (Санчо, 71), Роналду, Эланга (Гарначо, 71).
Реал Сосьєдад: Ремиро, Горосабель (Сола, 84), Элустондо, Пачеко, Муньос, Мендес (Туріентес, 84), Зубіменди, Мерино, Сільва (Чо, 65), Садик (Серлот, 46), Кубо (Барренечеа, 78).

ОМОНІЯ (Кіпр) – ШЕРИФ (Молдова) – 0:3
Аканбі (2), Атьємвен (55, з пенальті), Діоп (76).

Група F

ЛАЦІО (Італія) – ФЕЙЄНООРД (Нідерланди) – 4:2
Луїс Альберто (4), Андерсон (15), Весіно (28, 63) – Гіменес (69, з пенальті, 88).

ШТУРМ (Австрія) – МІТЬЮЛЛАНД (Данія) – 1:0