Ліга конференцій

«Вадуц» – «Дніпро-1»: огляд ЗМІ Ліхтенштейну

Журналісти з Ліхтенштейну були розчаровані тим, що «Вадуц» наприкінці матчу пропустив другий гол і не зміг зіграти бодай унічию з «Дніпром-1».

Антон ПРОКОПОВ

2022-10-14 10:38

Вони розуміють, що після цієї поразки у «Вадуца» фактично немає шансів на вихід із групи, але вважають, що такий результат не був справедливим, адже господарі поля краще грали і заслужили як мінімум не програти, а то й виграти цю зустріч.

Vaterland

«Гірка поразка «Вадуца», - журналіст сайту Vaterland скаржиться на те, що «Дніпру-1» пощастило в обох матчах з командою з Ліхтенштейну, тому що українці не заслужили набрати 4 очки в матчах з «Вадуцем», який виглядав набагато краще. Дніпра-1» у цих двох зустрічах.

- Цього вечора успіх був не на боці господарів поля. Спочатку «Вадуц» пропустив прикрий гол на 25-й хвилині, коли м'яч зрадливо змінив траєкторію під час удару, через що воротар не встиг зреагувати та відбити м'яч, який летів по центру. «Вадуц» швидко відігрався, а перший тайм завершився внічию 1:1.

У другій половині зустрічі господарі поля менше володіли м'ячем, але створили більше небезпечних моментів. «Вадуц» був близьким до того, щоб забити другий гол і вийти вперед. Але замість потенційної перемоги упустив нічию. Вже у компенсований час захисники забули про форварда «Дніпра-1», який забив другий гол української команди.

Розчарування вболівальників, гравців та тренерського штабу можна зрозуміти. «Вадуц» міг сьогодні виграти та вступити у боротьбу за друге місце у цій групі. Але тепер господарям поля тільки й залишається, що шкодувати про втрачені шанси та сподіватися на те, що вдасться виграти у АЗ у наступному турі.

Volksblatt

«Прикра поразка для «Вадуца», - журналіст сайту Volksblatt також вважає, що господарі поля не повинні були програвати в цьому матчі, оскільки грали як мінімум не гірше «Дніпра-1». А ця поразка лише підкреслює той факт, що «Вадуц» переслідує якась дивна невдача останнім часом.

– «Вадуц» програв свій перший домашній матч у єврокубковому сезоні. До цього були нічиї з «Копером» (після екстра-таймів), «Коньяспором», «Рапідом» та «Аполлоном». Деякі з них як мінімум не слабші за «Дніпро-1». Але саме український клуб став першим, хто обіграв «Вадуц» на його полі. І найприкріше, що це не була заслужена поразка. Українці не виглядали сильнішими, у них не було ігрової переваги, але фортуна була на їхньому боці. Як і у першому матчі.

«Вадуц» грав добре, а моментами навіть чудово. Він мав кілька чудових моментів, щоб забити другий гол і виграти цю зустріч, але натомість пропустив у компенсований час. Нічия зберігала добрі шанси на боротьбу за друге місце, але поразка змушує забути про єврокубкову весну.

Ймовірно, що «Вадуц» вичерпав своє везіння у кваліфікації, коли обіграв сильних суперників. «Дніпро-1» не був сильнішим ні в першому матчі, ні в другому. Але українці набрали 4 очки, і тепер саме вони стають фаворитами у боротьбі за друге місце.