Ліга конференцій

ЛК-2023/24. Результати повторних матчів 1/8 фіналу

У Лізі конференцій теж не обійшлося без дивовижних порятунків. Тут феєричні сюрпризи піднесли грецькі клуби ПАОК та «Олімпіакос». А у центральному матчі «Астон Вілла» розібралася з «Аяксом».

2024-03-15 02:01

ПАОК після виїзних 0:2 зумів пройти міцне загребське «Динамо», вигравши на своєму полі з рахунком 5:1. А «Олімпіакос» примудрився викрутитися із ще складнішої ситуації, відігравши у «Маккабі» Тель-Авів три м'ячі. Щоб пройти далі, підопічним Карлуша Карвальяла, щоправда, знадобився додатковий час, але це не скасовує їхнього маленького спортивного подвигу: 6:1 та ще й у гостях!

Ну а, мабуть, найцікавішим з погляду статусності виглядало протистояння «Астон Вілли» та «Аякса». Нічия у першому матчі між цими суперниками в Амстердамі обіцяла чимало інтриги від матчу-відповіді. Бірмінгемський клуб явно хотів скористатись перевагою домашнього поля і варто відзначити, що підопічним Унаї Емері це вдалось.

Незважаючи на повільний старт матчу, господарі поля все ж перехопили ініціативу ближче до середини першого тайму. «Аякс» був явно цікавішим у першому матчі, бо тут їм вдалось створити свій перший момент лише під завісу перших 45 хвилин. Натомість «віллани» відкрили рахунок на 25-й хвилині після подачі з кутового у виконанні Дуґласа Луїза: красивим ударом головою завершив цей момент ніхто інший, як Оллі Воткінс.

З такою мінімальною перевагою команди пішли на перерву. Після неї господарі поля продовжили тиснути на ворота амстердамців, які у підсумку пропустили другий гол - від Леона Бейлі, хоча кількома хвилинами раніше повинен був забивати Джон Дуран.

Закрила всі питання у цьому матчі червона картка для Сіверта Мансверка на 60-й хвилині. «Віллани» активно скористались таким положенням своїх суперників і відправили в їхні ворота ще два голи, відзначились Джон Дуран та Мусса Діабі.

ПАОК – ДИНАМО Загреб – 5:1 (заг. 5:3)
Голи: Баба (27), Сучич (33, автогол), Брєндон (42), Куліракіс (73), Живкович (88, з пенальті) – Ходжа (49).
ПАОК: Котарскі, Баба, Куліракіс, Кендзьора, Вієрінья (Хонні, 78), Шваб (Оздоєв, 81), Мейте, Тайсон (Десподов, 68), Константеліас (Мург, 77), Живкович, Брєндон (Самата, 77).
Динамо Загреб: Невістич, Перкович (Огівара, 80), Теофіль-Катрен, Баернауер, Рістовски, Сучич (Куленович, 80), Мішич, Годжа (Відович, 80), Батуріна, Шпікич, Петкович.
Попередження: Кулєракіс – Батуріна, Мишич, Огівара.

ФЕНЕРБАХЧЕ – ЮНІОН – 0:1 (заг. 3:1)
Гол: Расмуссен (68).
Фенербахче: Егрібаят, Осаї-Семюел, Джику, Остервольде, Кадіоглу, Родрігес (Зайц, 62), Юксек, Кахведжі (Тадич, 62), Шиманськи, Кент (Яндаш, 75), Батшуаї (Джеко, 75).
Юніон: Лінднер, Терхо, Вангаутте, Матіда, Лапуссен, Амані (Пуертас, 68), Расмуссен, Садікі, Нільссон (Теклаб, 68), Екерт (Гейгевелде, 89).
Попередження: Юксек, Егрібаят – Екерт.

ФІОРЕНТИНА – МАККАБІ Хайфа – 1:1 (заг. 5:4)
Голи: Барак (59) – Халайлі (88).
Фіорентина: Терраччано, Фараоні (Додо, 71), Кварта, Раньєрі, Бірагі (Парізі, 82), Бонавентура (Лопес, 76), Мандрагора, Барак (Бельтран, 82), Гонсалес, Белотті, Соттіл (Іконе, 76).
Маккабі Хайфа: Кеуф, Фейнгольд, Шимич, Сек, Голдберг, Сундгрен, Мохамед (Наор, 71), Корню (Кинда, 63), Подгоряну, П'єро (Халайлі, 63), Рефаэлов (Сайеф, 63).
Попередження: Белотті – Корню, Шимич.

ВІКТОРІЯ – СЕРВЕТТ 0:0 (заг. 0:0, пен. 3:1)
Вікторія:
 Єдлічка, Две, Гранач, Ємелка, Копіц (Москера, 83), Черв (Гейда, 116), Калвах, Каду, Шульц, Траоре (Видра, 61), Хорі.
Серветт: Фрик, Цунемото, Руїє, Северен, Мазіку (Барон, 119), Конья (Маньїн, 106), Ондуа, Стеванович, Кутеса (Діба, 106), Болла (Антунес, 80), Крівеллі (Гіємено, 70).
Попередження: Копіц, Черв, Ємелка, Две – Крівеллі, Мазіку, Стеванович, Руїє, Діба, Барон.

АCТОН ВІЛЛА – АЯКС – 4:0 (заг. 4:0)
Голи: Воткінс (25), Бейлі (60), Дуран (75), Діабі (81).
Астон Вілла: Мартінес, Дієго Карлос (Ленгле, 74), Дуглас Луїс (Келліман, 83), Торрес, Кеш, Роджерс (Тілеманс, 46), Макгінн, Морено, Бейлі (Айрогбунам, 74), Діабі, Воткінс (Дуран, 32).
Аякс: Рамай, Шутало (Гаї, 68), Каплан (Акпом, 40), Гато, Ренсх (Тагірович, 79), Гендерсон, Маннсверк, Соса, Глінссон, Броббі, Тейлор.
Попередження: Роджерс, Воткінс – Маннсверк.
Вилучення: Маннсверк (65).

БРЮГГЕ – МОЛЬДЕ – 3:0 (заг 4:2)
Голи: Ольсен (45+1, 48), Скурас (71).
Брюгге: Міньйоле, Де Кейпер, Ордоньєс, Мехеле, Меєр (Саббе, 90), Ольсен (Скорас, 67), Ванакен, Оньєдіка, Ветлесен (Нільсен, 85), Тьяго, Ютгла (Нуса, 85).
Мольде: Петерсен, Ейванн, Гагельск'єр, Хауген, Линнес, Кааса, Меллер Делі, Хестад (Нюгайм, 84), Левік, Гульбрандсен, Бериша (Еріксен, 25).
Попередження: Кейпер – Гульбрандсен.

ЛІЛЛЬ – ШТУРМ – 1:1 (заг. 4:1)
Голи: Сантос (43) – Б'єрет (45+2).
Лілль: Манноне, Сантос (Ісмаїлі, 73), Діакіте (Йоро, 61), Рібейро, Гудмундссон, Буадді, Бенталеб (Андре, 46), Жегрова (Гомес, 46), Кабелла, Гаральдссон (Девід, 46), Язиджи.
Штурм: Ярош, Джонстон, Вютріх (Аффенгрубер, 60), Лавале, Газібегович, Гірлендер, Станкович (Гейргофер, 79), Кітеішвілі (Прасс, 46), Хорват, Влодарчик, Б'єрет (Камара, 46).

МАККАБІ Тель-Авів – ОЛІМПІАКОС – 1:6 (заг. 5:7)
Голи: Захаві (57, з пенальті) – Поденсе (10), Фортуніс (36), Эль Каабі (45+3, 60), Йоветич (93), Эль Арабі (103).
Маккабі Тель-Авів: Машпаті, Шахар (Коен, 91), Нахміас, Саборіт, Ревіво (Давідзада, 113), Перес, ван Оверем (Тургеман, 74), Каніховськи, Давіда, Захаві (Коен, 108), Мілсон (Бітон, 14).
Олімпіакос: Цолакіс, Родіне (Кіні, 106), Ретсос, Карму, Ортега, Гецце, Орта (Йоветич, 82), Чікінью, Поденсе (Іборра, 102), Эль Арабі, Эль Каабі, Фортуніс (Масурас, 95).
Попередження: Давіда, Давідзада – Фортуніс, Поденсе.