Молодь

«Рух» поступився «Мідтьюлланну» в Юнацькій лізі УЄФА

У другому раунді плей-офф Шляху чемпіонів Юнацької ліги УЄФА «Рух» зустрівся із чемпіоном Данії – «Мідтьюлланном». Перший матч цього протистояння відбувся у польській Стальовій Волі.

2023-11-08 17:30

Данці одразу ж зі старту поєдинку заволоділи м’ячем та притисли «жовто-чорних» до їхніх воріт. Проте перший момент створили саме «рухівці» – Шайда пробив здалеку, але воротар без проблем зафіксував м’яч.

Та все ж «Мідтьюлланн» відкрив рахунок у матчі: Крюгер-Йонсен отримав на фланзі м’яч, змістився у вільну зону й обвідним ударом уразив дальній кут. За кілька хвилин данці могли подвоювати перевагу, але Іхеначо після прострілу з флангу з кількох метрів не влучив у ворота.

«Рухівці» ж створили момент зі стандарту – Квас головою замикав подачу з кутового, втім його удару не вистачило сили. Згодом Крюгер-Йонсен знову небезпечно бив по воротах – Ванівський виручив команду, а «вовки» зіграли на добиванні та забили гол, проте арбітр не зарахував його через офсайд. Схожий епізод трапився наприкінці тайму і знову голкіпер «Руху» вкотре врятував «жовто-чорних».

Другий там також розпочався з атак «вовків». Зокрема, спочатку Ванівський здійснив сейв після виходу Іхеначо віч-на-віч. Та вже за мить правий нападник «Мідтьюлланна» таки скористався своєю нагодою і забив другий гол данців.

Згодом арбітр поставив суперечливий пенальті у ворота «Руху» – Крюгер-Йонсен увірвався в штрафний майданчик і Ванівський спочатку зачепив м’яч, а вже потім збив нападника «Мідтьюлланна». Іхеначо ж впевнено реалізував одинадцятиметровий. Данці не зупинились на цьому і продовжили атакувати, але Ванівський здійснив ще кілька блискучих сейвів. Також одного разу «Руху» допомогла поперечина. Втім «Мідтьюлланн» забив і четвертий гол – відзначився Крістьянссон.

У підсумку, болюча поразка юніорів «Руху» з рахунком 0:4. Матч-відповідь у Данії команди зіграють 29 листопада.

РУХ U-19 (Львів, Україна) – МІДТЬЮЛЛАНН U-19 (Гернінг, Данія) – 0:4
Крюгер-Йонсен (17), Іхеначо (57, 71, з пенальті), Крістьянссон (87).
Рух: Ванівський, Поповський, Холод, Турко, Кітела, Хмельовський, Бойко (Штокал, 46), О.Федор, Шайда (Бондар, 76), Квас (Касарда, 63), Панченко (Денисов, 69).