ЧЄ-2023 (U-17). Україна – в еліт-раунді!

Проїхавшись катком по захисту команди Ліхтенштейну, підопічні Юрія Мороза здобули путівку до наступного етапу кваліфікації.

2022-10-27 17:06

Сьогодні, 27 жовтня матчем проти Ліхтенштейну юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2006 року народження) продовжила виступ у кваліфікації ЧЄ-2023.

У першому поєдинку групи 2 підопічні Юрія Мороза здолали Азербайджан (5:2), а тепер зустрічалися з однолітками з Ліхтенштейну. Матч проходив у тренувальному центрі боснійської футбольної федерації в Зениці.

Ще в першому таймі українці відзначилися чотири рази, причому три голи у складі нашої команди оформив Пономаренко, в активі якого, нагадаємо, покер у попередньому матчі. По перерві наші хлопці забили ще три м'ячі, тож у підсумку перемогли з результатом 7:0.

Дві перемоги гарантували синьо-жовтим потрапляння до топ-2 у своїй групі і відповідно до еліт-раунду ЧЄ-2023 (U-17).

Наступний матч наша команда проведе 30 жовтня проти Боснії і Герцеговини.

ЧЄ-2023 (U-17). Кваліфікаційний раунд. Група 2

24 жовтня

Азербайджан – Україна – 2:5
Боснія і Герцеговина – Ліхтенштейн – 2:0

27 жовтня

Україна – Ліхтенштейн – 7:0 (4:0)
Голи: Пономаренко (13, 21, 45+1, з пенальті), Калин (30), Пашко (62), Захарченко (67), Хан (88).
Україна (U-17): Суркіс, Бакай, Захарченко (Гаража, 76), Дігтярь, Дикий, Білий (Осипенко, 65), Іщенко (Сметана, 65), Хан, Пашко (Кайдалов, 65), Пономаренко (к), Калин (Коваль, 76).
Ліхтенштейн (U-17): Щадлер, Бек (Марксер, 46), Вольф, Ріттер (Гуп, 71), Вайссенгофер (к), Абіді (Грітщ, 85), Шульц (Нігг, 46), Концетт, Келлер, Алльгауер, Цоцетроне (Верлінг, 89).
Попереджені: Ріттер (45+1), Бек (45+2).

Боснія і Герцеговина – Азербайджан – 1:0 (1:0)

Турнірна таблиця

NКомандаІВНПМО

30 жовтня

Україна – Боснія і Герцеговина (14.30)
Ліхтенштейн – Азербайджан (14.30)

Група 1: Португалія, Словенія, Фарерські о-ви, Казахстан.

Група 2: Боснія і Герцеговина, Україна, Азербайджан, Ліхтенштейн.

Група 3: Англія, Ізраїль, Грузія, Литва.

Група 4: Шотландія, Чехія, Північна Ірландія, Мальта.

Група 5: Австрія, Польща, Чорногорія, Андорра.

Група 6: Бельгія, Данія, Румунія, Естонія.

Група 7: Швеція, Хорватія, Уельс, Албанія.

Група 8: Італія, Греція, Фінляндія, Косово.

Група 9: Франція, Ісландія, Північна Македонія, Люксембург.

Група 10: Ірландія, Норвегія, Білорусь, Вірменія.

Група 11: Сербія, Кіпр, Гібралтар.

Група 12: Німеччина, Словаччина, Латвія, Молдова.

Група 13: Туреччина, Швейцарія, Болгарія, Сан-Марино.

Дві перші команди кожної групи та чотири найкращі володарі третіх місць (за результатами матчів із першою та другою командами групи) приєднаються в елітному раунді відбору до Нідерландів та Іспанії. Збірна Угорщини здобула пряму перепустку до фінальної стадії Євро-2023 (U-17) на правах господаря турніру.