Євро-2023 (U-17). Україна – Ірландія 0:3. Шанси ще залишаються

Юнацька збірна України в другому матчі еліт-раунду відбору Євро-2023 (U-17) поступилася Ірландії.

2023-03-10 17:58

Матчем проти Ірландії юнацька збірна України U-17 (футболісти не старші 2006 року народження) продовжила виступ в еліт-раунді кваліфікації Євро-2023.

У своєму першому поєдинку групи 6 підопічні Юрія Мороза здолали господарів турніру з Кіпру (4:2). Тепер же наші хлопці на стадіоні «Муніципал Героскіпу» в місті Пафос зустрічалися з ірландцями.

Синьо-жовті розпочали матч украй невдало
станом на 12-ту хвилину нападник острів’ян Мелія зробив дубль. Надалі українці намагалися відігратися, проте їхнім ударам зазвичай не вистачало влучності, а голкіпер ірландців стояв надійно.

На 62-й хвилині Мелія забив утретє, тим самим знявши питання про переможця. Під кінець зустрічі ірландці залишилися вдесятьох, проте відіграти бодай м’яч підопічні Юрія Мороза не зуміли.

Незважаючи на поразку, синьо-жовті зберігають шанси на вихід із групи. Вирішальний матч, проти Італії, наші юнаки проведуть 13 березня. Україну влаштує лише перемога.

УКРАЇНА (U-17)
ІРЛАНДІЯ (U-17) 0:3
Мелія (4, 12, 62).
Україна (U-17): Бакус, Бакай (Кайдалов, 66), Коробов, Захарченко, Дикий, Іщенко (Руснак, 66), Пашко, Білий (Осипенко, 66), Хан (Будко, 33), Калин, Пономаренко.
Ірландія (U-17): Гілі, Гарнетт, Терлі, Ешбі, О’Салліван, Коне-Догерті (Оразі, 46), Разі (Акачукву, 68), Негрі-Макграф, Макендрюс (Мур, 73), Кегір (Бабб, 77), Мелія (Окосун, 73).

В еліт-раунді 32 команди поділені на вісім груп, на кону
15 путівок до фінальної стадії, матчі якої відбудуться в період із 17 травня до 2 червня в Угорщині. До фінального турніру вийдуть вісім переможців груп еліт-раунду відбору та сім володарів других місць із найкращими результатами. До них приєднається країна-господар.