Калейдоскоп

Команди Зінченка і Шевченка розійшлися миром у благодійному матчі для України

Легенди світового футболу зійшлися на «Стемфорд Брідж», щоб зібрати гроші для українців.

2023-08-05 22:46

Зінченко через травму пропустив усі спаринги «Арсенала», проте на благодійний матч для Батьківщини вийшов. Саме Олександр мав шанс відкрити рахунок – вийшов на рандеву з Чехом, але пробив надто слабко. На 10-й хвилині Арсен Венгер замінив українця, якому ще потрібно готуватися до нового сезону.

Свій момент мав і Шевченко. Володар «Золотого м'яча-2004» згадав співпрацю з Кларенсом Зеєдорфом часів «Мілана». Шевченко ідеально обробив подачу нідерландця, проте Леманн парирував удар. Незабаром з поля пішов і Андрій Миколайович.

Жовті загалом виглядали краще. Вілшер забив, але арбітр помилково зафіксував офсайд (VAR не замовили). Пробити Чеха нарешті вдалося Ноблу. Жілберту Сілва прострілив на легенду «Вест Гема», який переправив у порожні ворота.

Втім, сині встигли відігратися до перерви. Зеєдорф ефектно прибрав Піреса і вліпив у дев'ятку – 1:1. Шевченко повертався і грав у атаці разом з Ребровим – результату це не дало.

Відпочинок затягнувся на 40 хвилин для виступу Бумбокса, Тома Вокера і Пола Доерті (співав українською). На другий тайм вийшли суттєво змінені склади, почали з'являтися нефутбольні персони. Михайло Мудрик і Даріо Срна були у різних командах, але це не завадило теплій розмові. Саме екс-капітан «гірників» знову вивів жовтих уперед. Вілшер викотив зручну передачу Даріо, який майстерно пробив у кут.

І знову сині відповіли. Захисники суперника не змогли перехопити легку передачу Джермейна Дефо, а сивобородий Вільям Галлас не схибив з кількох метрів.

Товариський матч завершився з товариським рахунком 2:2, проте не слід забувати про головну місію всього заходу. Зібрані кошти передадуть на реконструкцію Михайло-Коцюбинської школи в Чернігівській області, яку зруйнували російські ракети.