Україна

Калейдоскоп

Олександру Хацкевичу – 50! Привітання від Григорія Суркіса

19 жовтня колишній півзахисник і колишній наставник київського «Динамо» Олександр Хацкевич святкує своє 50-річчя. Ювіляра привітав почесний член УЄФА Григорій Суркіс.

2023-10-19 11:33

Дорогий Олександре Миколайовичу!

Дозвольте привітати Вас із світлим 50-літнім ювілеєм та від усього серця побажати щастя, здоров’я, добробуту, кар’єрних успіхів!

Колись своєю наполегливою працею та неабияким талантом Ви звернули на себе увагу тренерів гранда українського футболу – київського «Динамо». Під керівництвом великого Валерія Лобановського ви стали важливим виконавцем у зірковій команді, яка домінувала в чемпіонаті України та яку побоювалися гранди європейського футболу.

Уболівальники прекрасно пам’ятають Вас як непохитного, жорсткого та водночас технічного і гострого універсала, котрий завжди ставив командні успіхи вище за власні амбіції. Ну а нові покоління динамівських гравців отримали у Вашій особі кваліфікованого і гнучкого наставника. Я тішуся, що мав змогу спостерігати за Вашою вдумливою і плідною працею у штабі збірної України, з динамівськими колективами на різних рівнях, і, звісно, на чолі основного складу «біло-синіх». Упевнений, Ваші головні тренерські успіхи – ще попереду! 

Особливо дякую за Ваше тепле ставлення до України, яка давно перетворилася для Вас на другу домівку. Ваша свідома громадська позиція є дуже важливою для футбольної спільноти нашої країни, яка наразі перебуває у вирі жахливих подій.

Миру, гармонії, любові – Вам і Вашим рідним. Нехай Вас супроводжує удача та ніколи не вичерпується віра в себе!

З повагою,
Григорій СУРКІС

pressing.net.ua