Україна

Калейдоскоп

«Динамо» та Ігор Суркіс привітали з ювілеєм Світлану Лобановську

Сьогодні, 13 листопада, особливий день для доньки легендарного футболіста та тренера Валерія Лобановського, вона святкує 60-річний ювілей.

2023-11-13 18:05

ФК «Динамо» (Київ) вітає Світлану Валеріївну із знаковою подією. Крім того, що вона є співвласником клубу, успішним викладачем-філологом та підприємцем, вона ще й один з найрідніших членів сім`ї Валерія Васильовича. Світлана була поруч із батьком у часи найбільших перемог та неприємних поразок, підтримувала та допомагала, хоча його часто й не було вдома через роботу. Вона була свідком усіх подій, які відбувалися у футбольному світі в той час, як її батько підкорював одна за одною футбольні вершини разом із «Динамо».

Світлана з дитинства цікавилася футболом та часто відвідувала матчі за участі «Динамо», щиро уболіваючи за наш клуб як за життя батька, так і зараз.

Футбольний клуб «Динамо» вітає Світлану Валеріївну з Днем народження! Бажаємо міцного здоров’я, довгих років щасливого життя, наснаги, натхнення, здійснення мрій, добра та миру!

До вітання доєднався президент ФК «Динамо» Київ Ігор Суркіс:

Шановна Світлано Валеріївно!

Дозвольте від усієї великої динамівської родини та від себе особисто привітати Вас із ювілеєм. З нагоди Вашого свята, прийміть від нас усіх найщиріші вітання та найкращі побажання.

Ви протягом стількох років перебуваєте поряд з «Динамо» і у часи великих успіхів та перемог, і у періоди невдач. Ми безмежно цінуємо Вашу постійну підтримку та допомогу. Щиро вдячний Вам за активне сприяння та внесок у розвиток нашого клубу.

У цей день бажаю Вам міцного здоров’я, сімейного щастя, сил, енергії й натхнення у всіх справах, а також родинного затишку, добробуту та достатку. І, звичайно ж, перемоги України над російськими загарбниками та мирного неба.

З повагою,
президент ФК «Динамо» Київ
Ігор СУРКІС

fcdynamo.com