Україна

Калейдоскоп

Григорій Суркіс привітав Володимира Лашкула з ювілеєм

Григорій Суркіс привітав з 70-річчям колишнього віце-президента Федерації футболу України Володимира Лашкула.

2021-11-16 11:03Шановний Володимире Григоровичу!

Прийміть найщиріші та найтепліші привітання з нагоди Вашого 70-річного ювілею та побажання щастя, здоров'я, благополуччя і миру!

За десятиліття нашої плідної співпраці та міцної дружби я переконався, що таких відданих своїй справі, сумлінних, завзятих та принципових людей, як Ви, неймовірно мало. Ви були, є і будете взірцем фаховості та працьовитості – як для нас, своїх друзів та соратників, так і для тих багатьох, хто може сміливо називати Вас учителем та наставником.

Ваше щире бажання служити інтересам футболу – на будь-якому рівні, від підтримки невеличких змагань у рідних краях до організації турнірів національного та міжнародного масштабу – незмінно вело Вас до нашої спільної мети, яка завжди полягала і досі полягає у розвиткові й процвітанні Гри по всій Україні.

Дорогий друже! Чудово знаючи про Ваш незламний дух та невичерпний оптимізм, я від усього серця зичу Вам не звертати з обраного шляху та здобувати на ньому нові перемоги та тріумфи. Нехай Вам та Вашій родині завжди посміхається Фортуна!

З повагою,
Григорій Суркіс

pressing.net.ua