Украина

Калейдоскоп

У Верховній Раді взялися за Павелка

У Верховній Раді створено Тимчасова слідча комісія з питань розслідування можливих фактів порушення при реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України».

«Футбольный клуб»

2019-11-15 15:40

Народні депутати прийняли проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради стосовно можливих фактів порушення законодавства та зловживання службовим становищем Андрієм Павелком.

Народні депутати розглянули проект Постанови про утворення Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А.В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми "Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України" у 2017-2018 роках №2423.

Проектом Постанови пропонується утворити Тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з питань розслідування можливих фактів порушення законодавства України та зловживання службовим становищем президентом Української асоціації футболу (Федерації футболу України), головою Комітету з питань бюджету Верховної Ради України восьмого скликання Павелком А.В. при вирішенні питання фінансування та реалізації бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» у 2017-2018 роках та надати її можливість розслідувати можливі факти корупції в Українській асоціації футболу (раніше – Федерація футболу України), зокрема стосовно незаконного заволодіння бюджетними коштами, виділеними на будівництво футбольних полів зі штучним покриттям.

Проектом визначено, що кількісний склад Тимчасової слідчої комісії становить 10 народних депутатів, виходячи із забезпечення такого представництва в її складі: один представник від двадцяти народних депутатів, але не менш як по одному народному депутату України від кожної депутатської фракції (депутатської групи).

Проект Постанови було прийнято в цілому 260 голосами, повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради України.

footclub.com.ua