Украина

Калейдоскоп

Договір про співпрацю між Асоціацією міст України та ФФУ щодо будівництва та експлуатації спортивних споруд

Київський міський голова Віталій Кличко та голова Федерації футболу України Андрій Павелко підписали договір про співпрацю між Асоціацією міст України та ФФУ щодо спільних зусиль у розвитку дитячого футболу та будівництва та експлуатації спортивних споруд.

Kievcity.gov.ua

2016-12-23 18:00

«Я дуже радий, що ми підписуємо договір про співпрацю. Нельсон Мандела колись сказав, що спорт має силу змінити світ. І дуже добре, що у нас розвивається спорт і один із найулюбленіших видів спорту – футбол – притягує мільйони вболівальників. Особливо важливо, що наші діти матимуть можливість займатися спортом, рости здоровими та гармонійно розвинутими», – зазначив Віталій Кличко.

Згідно з договором, Асоціація міст забезпечує організацію та проведення будівництва та експлуатації спортивних споруд на території міст-членів, інвентаризацію футбольних полів і визначає потреби у забезпечені спортивним інвентарем та обладнанням.

Зі свого боку, Федерація футболу надасть методичний супровід, контроль і нагляд за дотриманням при будівництві, експлуатації футбольних споруд, інвентаризації футбольних полів законодавства України, статутних і регламентних документів ФІФА, УЄФА та ФФУ, а також підтримує проекти, спрямовані на розвиток футболу, зокрема серед дітей і молоді.

У рамках договору відбудеться також інвентаризація футбольних полів загальноосвітніх шкіл, за результатами якої визначать потреби у забезпечені спортивним інвентарем та обладнанням.

«Ми дякуємо Асоціації міст України за розуміння важливості співпраці між ФФУ та міськими громадами. Підписання договору дасть новий поштовх для розвитку в українських містах футбольної інфраструктури», – підкреслив Андрій Павелко.

У коментарі журналістам Віталій Кличко зазначив, що столиця планує відкрити декілька стадіонів у 2017 році. Фінансування буде здійснюватися спільно.

«У бюджеті міста закладені кошти на розвиток спортивної інфраструктури. Ми залучаємо інвесторів, і також Федерація має кошти, які вкладатиме в будівництво. Спільними зусиллями ми зможемо це зробити», – зазначив мер.

kievcity.gov.ua