Украина

Калейдоскоп

Творят, что хотят. Исполком ФФУ/УАФ закрыл «дырку» регламента под «Олимпик»

Отгуляв выходные, исполком ФФУ/УАФ все же принял решение по донецкому «Олимпику», которое должно было состояться еще 14 июня.

«Футбольный клуб»

2019-06-19 14:40

«Виконавчий комітет Української асоціації футболу розглянув колективне звернення всіх клубів УПЛ та вніс зміни до ст. 18 Регламенту з атестації футбольних клубів УПЛ стосовно її застосування у процедурі атестації у разі неможливості виконання передбачених нею вимог через наявність відповідних рішень органів здійснення футбольного правосуддя.

А саме визначив, що невиконання вимог, передбачених даною статтею, не є підставою для відмови у видачі клубу атестату у разі, якщо клуб не може виконати дані вимоги у зв’язку з існуванням відповідних рішень органів здійснення футбольного правосуддя, та виключно за умови, якщо клуб здійснюватиме фінансування дитячо-юнацького футболу у межах отриманих клубом від УЄФА бонусів і платежів для розвитку дитячо-юнацького футболу у відповідному сезоні на умовах визначених адміністрацією УАФ.

Таким чином, Виконавчий комітет УАФ усунув прогалину стосовно регулювання проходження процедури атестації клубами, молодіжні та юнацькі команди яких знаходяться під дисциплінарними санкціями», – говорится в официальном заявлении на сайте федрации.

Благодаря «заплатке» в регламенте «Олимпик» теперь может смело получать аттестат для выступлений в УПЛ в следующем сезоне, тогда как его молодежные команды в категории U-19 и U-21 останутся дисквалифицированными за договорные матчи.

footclub.com.ua