Украина

Калейдоскоп

УЄФА відсторонив Бєсєдіна на 1 рік

Таке рішення сьогодні отримало київське «Динамо» за результатами слухань Апеляційного органу УЄФА 24 лютого за дисциплінарною справою щодо здійснення Артемом Бєсєдіним порушення антидопінгових правил.

2020-02-25 16:15

З огляду на такий термін відсторонення, в порівнянні зі стандартними для таких справ, можна припустити, що УЄФА погодився з більшістю аргументів футболіста та клубу та встановив, що у діях гравця немає суттєвої провини.

Нагадаємо, Артем Бєсєдін був тимчасово відсторонений від участі у змаганнях з 19 грудня 2019 року, відповідно термін дії санкції починається саме з цього дня.

Справа розглядалася одразу в Апеляційному органі УЄФА за пришвидшеною процедурою без попереднього розгляду Контрольним, етичним та дисциплінарним органом УЄФА за клопотанням самого Артема Бєсєдіна.

Щодо того, чи буде оскаржене це рішення у Спортивному арбітражному суді, клуб повідомить після ознайомлення з повним текстом документа. В «Динамо» сподіваються, що отримають його якнайшвидше.

Надати більше інформації про конкретні обставини цієї справи наразі київський клуб не може у зв’язку з вимогами конфіденційності дисциплінарних проваджень.

ФК «Динамо» повністю підтримує Артема і продовжує робити все можливе, щоб він якнайшвидше повернувся на поле.

fcdynamo.kiev.ua