Україна

Калейдоскоп

«Динамо» та Фонд братів Суркіс передали ще чотири фури гуманітарного вантажу військовим

Благодійний Фонд братів Суркіс і ФК «Динамо» Київ продовжують підтримку українських військовослужбовців, які героїчно боронять незалежність і свободу нашої держави.

2023-11-09 17:03

У вівторок на НТБ «Динамо» відбулася передача реабілітаційного обладнання на потреби поранених військовослужбовців. А вже наступного дня до Києва прибули ще чотири фури Фонду братів Суркіс.

Цього разу основним вантажем були вітамінізовані напої, яких потребують військові. Це енергетичні та тонізуючі напої, що містять вітамінізовані додатки. Вони мають попит і серед воїнів ЗСУ, котрі виконують бойові задачі на передовій, і серед військовослужбовців прикордонної служби. Звичайно, напої відповідають високим євростандартам та повністю сертифіковані.

Військовослужбовці, що приймали вантажі, висловили подяку Фонду братів Суркіс та футбольному клубу «Динамо» за чергову допомогу, яка має закрити нагальні потреби.

Детальніше про переданий на допомогу військовим вантаж розповів віцепрезидент «Динамо» Дмитро Бріф:

«Сьогодні ми передаємо 60 тон допомоги на потреби Збройних Сил України, а також державної прикордонної служби. Цей вантаж складається в першу чергу з енергетичних та тонізуючих напоїв зі спеціальними вітамінізованими додатками.

Ми постійно отримуємо запити від військових на енергетики, тому Фонд братів Суркіс разом із футбольним клубом «Динамо» Київ постійно співпрацює з міжнародними партнерами для того аби забезпечити військовослужбовців усім необхідним. Це вже не перша партія подібного вантажу, раніше ми вже передали 10 фур. Ще 17 фур зараз знаходяться у дорозі до Києва. Щотижня ми плануємо передавати по 3-4 фури аналогічної допомоги.

Також хочу проанонсувати, що до нас вже прямують чотири фури з медичним обладнанням зі Швейцарії та дві фури з реабілітаційним обладнанням з Норвегії. Ми вдячні всім силам оборони за весь їх внесок в підтримку суверенітету України, за наш захист. Як і всі українці ми допомагаємо нашим захисникам та захисницям для того щоб наблизити перемогу та відновити мир в нашій країні.

Вчора Фонд братів Суркіс передав на потреби реабілітації військовослужбовців дві фури з реабілітаційним обладнанням, які прибули від наших партнерів з Норвегії. Це необхідне обладнання включає візки, ходулі, ходунки, спеціальні прилади для спини, антисептичні засоби, а також інші медичні препарати, які потрібні пораненим військовим для їх реабілітації та відновлення.

Безперечно, всі ми розуміємо, що з наближенням зимового періоду весь наш тил повинен працювати заради того, аби забезпечити сили оборони всім необхідним. Ми повинні працювати на благо нашої держави, нашої оборони, нашого суверенітету».

За останній тиждень Фонд братів Суркіс вже передав п’ять вантажних фур з гуманітарною допомогою з Норвегії та Польщі. Одна частина допомоги включала різноманітне реабілітаційне обладнання – візки, ходунки, милиці, медичні розхідники, інша – дитяче харчування.

Крім того, в Україну вже прямують ще 20 фур допомоги з різних країн. Зокрема зі Швейцарії Фонд братів Суркіс везе медичне обладнання, з Норвегії – реабілітаційне обладнання, зі Сполучених Штатів Америки – вітамінізовані напої, з Польщі – продукти харчування.

Більше того, в даний момент на СТО проходять технічну діагностику й підготовку та зовсім скоро будуть готові відправитись на передову чотири позашляховики, які Фонд планує передати на потреби військових.

fcdynamo.com