Україна

Калейдоскоп

«Динамо»: з Днем Збройних Сил України!

Сьогодні наша країна відзначає День Збройних сил України.

2023-12-06 10:30

Це дуже важливе свято в історії нашої держави. Другий рік Україна протистоїть жорстокому агресору в боротьбі за свою незалежність, завдяки мужності та відвазі наших Захисників даючи гідну відсіч ворогу. Про наших Героїв говорять в усьому світі, захоплюються їхній стійкості, ставлять за приклад.

Усі українці, які перебувають у тилу, об'єднуються та допомагають Збройним силам України всім, чим можуть, розуміючи, що від наших військових залежить їхня доля, доля цілої демократичної держави, яка не хоче коритися та схиляти коліно перед агресором.

Війна триває вже майже два роки, але віра в те, що Перемога обов’язково буде за нами, присутня в серці кожного українця. Хочеться вірити, що добро обов’язково переможе зло, і незабаром всі наші Герої повернуться до своїх рідних живими та здоровими, і всі ми будемо жити під мирним небом у незалежній квітучій Україні.

Здоров’я Вам, наші Захисники, наснаги в нелегкій жорстокій боротьбі за світле майбутнє й скорішого повернення додому з такою бажаною нами всіма Перемогою.

Слава Україні! Героям Слава!

fcdynamo.com