Украина

Калейдоскоп

Передноворічна традиція ФФУ

19 грудня, вже за доброю традицією, Будинок футболу на кілька годин перетворився на резиденцію Святого Миколая. Святкового вечора до Федерації футболу України завітали діти-переселенці та дітлахи, чиї батьки та рідні постраждали, захищаючи нашу державу під час проведення АТО. Для діток ФФУ влаштувала справжнє свято: із солодким частуванням та різноманітними подарунками.

Прес-служба ФФУ

2016-12-20 09:50

Цього дня саме діти були справжніми господарями Будинку футболу. Зі щирим захопленням вони роздивлялися трофеї національних збірних, а трохи згодом – дотепно коментували анімаційний футбольний ролик від ФФУ, одну із серій відомого мультфільму про козаків та з неприхованою радістю отримували подарунки від президента Федерації Андрія Павелка, до якого долучилися перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко та відомі у минулому футболісти Володимир Мунтян та Едуард Цихмейструк. 
 
«Вітаю вас у Будинку футболу, у цьому залі, де вирішується доля українського футболу. Вітаю вас усіх з Днем Святого Миколая. Бажаю здоров’я, успіхів у навчанні. Обов’язково слухайтесь своїх батьків, які є головними тренерами у вашому житті та приведуть вас до перемог. Наш Будинок футболу постійно відкритий для вас, і ми готові завжди допомагати та підтримувати вас, щоб дарувати радість та щастя», – відзначив у своєму вітанні президент Федерації футболу України Андрій Павелко.
 
Під час дружнього спілкування з керівниками ФФУ один із школярів на ім’я Артемій, який родом із Луганська, розповів, що вболіває за «Зорю» та цього року відвідав фінальний матч Кубка України, який проходив у Львові. Жартома пожалкувавши, що сам не досить добре грає у футбол. 
 
Закінчився цей святковий вечір спільним фотографуванням, солодким частуванням для дітей від Федерації футболу України та запрошенням на наступне відкрите тренування національної збірної.


ffu.org.ua