Украина

Калейдоскоп

Андрію Шевченку – 45. Вітання від «Динамо» та Ігоря Суркіса

Сьогодні виповнюється 45 років легендарному вихованцю та футболісту київського «Динамо», володарю Золотого м'яча – 2004 Андрію Шевченку.

2021-09-29 10:27

Від імені клубу ювіляра привітав президент «Динамо» Ігор Суркіс.

Шановний Андрію Миколайовичу!

У день Вашого 45-річчя прийміть від усіх динамівців та від мене особисто найщиріші вітання!

Нам приємно усвідомлювати, що найкращий український футболіст сучасності є вихованцем школи київського «Динамо»!

Ваш славний шлях у футболі є зразком для кожного учня динамівської академії, на Вас рівняються тисячі юнаків, які мріють про футбольну кар'єру.

Протягом багатьох років Ваше ім'я у світовому футболі викликає повагу колег і суперників, захоплення вболівальників. У різних куточках земної кулі Україну знають багато в чому завдяки Вашим подвигам на футбольних полях планети. Для багатьох прізвище Шевченко символізує Україну.

Ви прославляли країну на весь світ будучи футболістом і продовжили це робити вже у якості тренера, очолюючи національну збірну України, з якою в цьому році досягли гідного результату на чемпіонаті Європи, увійшовши до вісімки найкращих національних команд континенту.

Приємно, що незважаючи на світову популярність і авторитет, Ви зберегли кращі людські якості – порядність і відвертість, інтелігентність і благородство, душевне тепло до життя і до людей.

Бажаємо Вам в цей день нових сил, натхнення, удачі та гучних перемог на Вашому подальшому футбольному шляху! Впевнені, що він буде успішним!

Президент ФК «Динамо» (Київ)
Ігор Суркіс

fcdynamo.com