Украина

Калейдоскоп

Григорій Суркіс привітав Віталія Косовського із 45-річчям

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс привітав екс-гравця київського «Динамо» та збірної України, а нині асистента старшого тренера команди «Динамо» U-19 Віталія Косовського із днем народження.

2018-08-11 14:12

Дорогий Віталію!

Прийми найщиріші поздоровлення з нагоди Твого 45-річчя!

Із величезною радістю вітаю одного з найкращих футболістів у історії київського «Динамо» та збірної України, ключового гравця легендарної команди Валерія Лобановського, що зупинилася за крок від фіналу Ліги чемпіонів у 1999 році, а також просто чудову людину та яскраву особистість.

Свого часу Ти – без перебільшення і цілком заслужено – був одним із улюбленців українських уболівальників, а для багатьох досі залишаєшся еталоном універсального флангового півзахисника та загалом професіонального футболіста – невтомного трудяги, безстрашного воїна на полі та справжнього командного гравця.

Твої шість титулів чемпіона країни та чотири національні кубки – це лише приємна статистика, а от безмежна повага всієї української футбольної сім’ї – це те, чим дійсно можна пишатись! І дуже тішить, що зараз Ти продовжуєш робити важливу справу – виховуєш молоде покоління вітчизняних гравців.

Від усього серця бажаю успіху на цьому шляху та досягнення всіх поставлених цілей. Щастя, здоров’я, благополуччя і миру – Тобі й Твоїм близьким!

З повагою,
Григорій Суркіс