Украина

Кубок

Ременюк: «Нужно было раньше забивать «Эпицентру»

2021-09-24 13:17

Півзахисник «Металіста 1925» Андрій Ременюк прокоментував кубковий поєдинок проти «Епіцентра» (1:0).

– Багато вболівальників очікували легкої гри проти представника Другої ліги. Але гра виявилася складною. Які твої відчуття, враження після гри? Чому саме так гра склалася на твою думку?
– Так, гра, дійсно, давалася не лекго. Можливо, могло вплинути те, що ми грали на виїзді. У «Епіцентра» було хороше налаштування на цю гру, їх вболівальники гнали їх уперед. Тому було важко, але це кубковий турнір, тут головне, що ми пройшли далі

– Лунало також, що команді потрібно перемогти «Епіцентр», аби повернути позитивні емоції, переможний настрій. Чи дала перемога необхідні речі?
– Так, у нас був період з п'яти матчів без перемог. Нам потрібна була перемога, щоб повернути впевненість. Тож, тепер поїдемо до Чернігова з позитивними емоціями.

– Тобі кілька разів вдавалося виходити на ударні позиції. Наскільки складно було грати біля воріт «Епіцентра», як давалася гра в атаці?
– Дійсно, були хороші моменти у грі. Треба було забивати раніше, щоб далі вже можна було спокійно догравати цей матч .

– Можеш пригадати епізод із голом? Як там все було за твоїми відчуттями, як вдалося забити?
– Декілька разів у цьому матчі я не встигав закрити свою позицію. На щастя, в епізоді з забитим голом все вдалося, я встиг і зіграв на випередження захисника і м'яч опинився у сітці.

metalist1925.com