Украина

Кубок

Шершень: «Намагалися витягати гру, але отримували гольові контратаки»

2021-10-27 11:22

Захисник «Металіста 1925» Михайло Шершень відповів на запитання після матчу в Кубку України проти «Олександрії» (2:5).

– Михайло, такий рахунок. У цьому чемпіонаті «Металіст 1925» більше двох голів не пропускав. Тут Кубкова гра, що сталося?
– Не знаю. Мабуть, великими силами атакували, наривалися на контратаки. Команда суперників реалізувала свої моменти, ми пропустили. Далі вже намагалися витягати гру, йшли вперед, але отримували контратаки, які закінчувалися голами в наші ворота.

– Наскільки рахунок по грі?
– Не знаю, думаю, що ми могли більше забити. Можливо, в якийся момент був шанс зрівняти рахунок, створити інтригу. «Олександрія» – команда цікава, дуже організована, має в своєму складі хороший підбір гравців, мобільна, любить швидко переходити від захисту до атаки. При захисті діють дуже компактно, перекривають всі зони, тому, як я до цього й сказав, гра була дуже цікавою.

– Чому так багато пропустили?
– Так склалося, на жаль, пропустили.

– Коли «Металіст 1925» забив перший гол, особисто ви побігли, взяли м'яч з воріт, поставили на центр поля. Намагалися ще повернутися до гри?
– Звісно, хотілося повернутися до гри. Відчували силу, йшли на ворота суперника, але не вийшло забити потрібну кількість голів.

– Важко буде забути таку поразку, переключитися на чемпіонат?
– Не знаю. Думаю, що ми забудемо. І будемо готуватися до матчу Чемпіонату України.


metalist1925.com