Украина

Кубок

Йовічевіч: «Кубкову перемогу даруємо Чичикову»

2020-10-01 10:53

Післяматчева пресконференція головного тренера «Дніпра-1» Ігоря Йовічевіча після перемоги над «Гірником-Спорт» в 1/16 фіналу Кубку Украиїни:

– Це важлива перемога для нас з психологічної точки зору. Кубкові матчі завжди несподівані, і буває, що кращі клуби їх програють. Це перша перемога за час, що я тут, і гадаю, це лише початок. У першому таймі ми здорово грали, а у другому дещо втратили структуру. В додатковий час команда показала і характер, і вміння. А то що не маємо права робити проти будь-якого суперника – це дарувати голи. Це є неприпустимим. Після перемоги я дуже щасливий.

Перемогу хочу подарувати Олексію Чичикову. Ми співчуваємо його втраті батька, і команда хотіла подарувати йому перемогу сьогодні.

– Що пережили на останній хвилині основного часу, коли Гірник-Спорт бив пенальті?
– Треба вірити до кінця. Для того й існує воротар. Він показав сьогодні міцність, менталітет і вміння, прочитав та здобув додатковий час для нас й нагоду виграти матч. Так, було напруження. Пригадую, що у загребському Динамо 4 чи 5 разів мав пенальті, і ми вигравали у великих клубів. Тож, мусиш бути спокійним, вірити у те, що робиш, і щоб хлопці через перемоги зростали.

– Дощова погода додала інтриги матчу. Як вона вплинула на гру вашої команди?
– Ми очікували важкого матчу. Суперник мені сподобався, коли ми робили аналіз. Команда має структуру, хороший стиль гри. Видно, що вони хочуть на полі. Ми готувалися, але коли програєш звичайно, спрощуєш футбол. Ми мали показати бійцівські якості. Це показав матч проти Олександрії. Ми підготувалися не найкращим чином або не зрозуміли матч найкращим чином. Будемо робити висновки. Повторюся, що кубковий матч завжди несподіваний, і перемога дуже важлива. Йдемо далі.

– Як будете відновлюватися перед матчем чемпіонату? Слід очікувати ротацію у складі?
– Звичайно, що дуже важливим є психологічне відновлення. Будемо більше готуватися теоретично, аналізувати Ворсклу. Зараз на нас дуже велика напруга, але перемога надасть нам впевненості та позитивних емоцій, щоб перед перервою ми подарували вболівальникам перемогу.

scdnipro1.com.ua