Украина

Кубок

Довбик: «Вперше грав 120 хвилин»

2020-10-01 12:29

В 1/16 фіналу Кубку України три з п’яти голів у ворота «Гірника-Спорт» забив нападник СК «Дніпро-1» Артем Довбик, який підтвердив свій бомбардирський хист.

– Була важка гра, – за деякий час після фінального свистка сказав Довбик. – Ми на деякий час втратили над нею контроль та пропустили два м’ячі. Добре, що все так закінчилося. Ми виграли і дивимось далі вперед. Наступний суперник – Ворскла, тож готуватимемось до цього матчу.

– Ти тричі забив. Що казали тренери та партнери?
– Привітали та сказали, що можна було забивати й більше. Були моменти, і треба було їх реалізовувати. Забив три, і це добре для мене, надає впевненості мені особисто та усій команді.

– Якраз хотів запитати про психологічну важливість цих голів. Після декількох матчів без забитих м’ячів зараз – як камінь з плечей?
– Так, для форварда головне – забивати. Була добра гра з багатьма моментами. Усі реалізувати не вийшло, але добре, що все закінчилося добре.

– Як далися 120 хвилин?
– Важко. Це перші мої 120 хвилин у кар’єрі (сміється), тому останні 15 хвилин вже ледь добігав. Важко було.

– Партнери «травили» тебе, що це й перший хет-трик був. Справді?
– Був хет-трик, коли грав ще у Черкасах. Але це було у другій лізі.

– Часу відновити сили до матчу з Ворсклою вистачить?
– Гадаю, вистачить. Завтра буде відновлювальне тренування, а потім нас також, напевно, не будуть сильно навантажувати. До матчу з Ворсклою нормально відновимося.

– У суботу після тривалої перерви на трибуни повернуться вболівальники. Чекаєш приємної атмосфери?

– Так, ми чекаємо вболівальників, тому що без них важко грати. Хочеться емоцій з їхнього боку та підтримки. В ми будемо радувати їх грою.

scdnipro1.com.ua