Украина

Первая лига

ПФЛ: матч «Металург» – «Рух» не відбудеться!

2020-08-09 17:28

На адресу ПФЛ 08 серпня 2020 року за №240 надійшов лист за підписом директора МФК «Металург» Максима Лупашка, в якому повідомляється про неможливість виїхати на матч перенесеного 22 туру з ФК «Рух».

«Клуб фізично не встигає забезпечити квитками до Львова футболістів і адміністрацію «Металурга», а також забронювати готель поруч зі стадіоном. Тому МФК «Металург» повідомляє, що не має можливості провести гру 10.08.2020 з ФК «Рух», – йдеться у листі.

Нагадаємо, що на початку липня цей і ще два матчі матчі перенесли на невизначений термін через спалах коронавірусу в стані запорізького клубу: було зафіксовано 13 випадків зараження COVID-19.

Перенесені матчі 23 туру «Металург» – «Черкащина» (1:1) і 24 туру «Металург» – «Гірник-Спорт» (3:2) команда Олексія Годіна дограла у визначені Адміністрацією ПФЛ дати, а ще один поєдинок – з «Рухом» після опитування всіх клубів Першої ліги та консультації з членами робочої групи було вирішено перенести на 10 серпня у зв'язку зі щільним ігровим графіком змагань після рестарту другої частини змагань у Першій лізі. Через це матчі 30 туру були знесені на інші дати.

Таким чином, у випадку, якщо МФК «Металург» не з'явиться на матч, то Адміністрація ПФЛ направить відповідні матеріали до КДК УАФ.

pfl.ua