Украина

Первая лига

Грисьо: «Власником ФК «Львів» є Грисьо»

Учора увечері, 23 вересня, були залагоджені усі юридичні нюанси щодо зміни власника ФК «Львів». Юрій Кіндзерський передав клуб голові Федерації Футболу Львівщини Ярославу Грисьо. Про це сам Ярослав Антонович розповів в інтерв’ю.

Андрій ЗАХАРЧУК, Football24.ua

2011-09-24 08:09

– При цій ситуації, що склалася у Юрія Івановича Кіндзерського, мені як голові Федерації футболу Львівщини нічого не залишалося, як усе зробити для порятунку клубу. Тепер уже можу сказати, що тепер клуб належить мені, – розпочав розмову пан Грисьо.

– Ви готові самостійно фінансувати «Львів»?
– Самостійно фінансувати клуб не зможу, я ж не комерсант. Але в цій ситуації для того, щоби зберегти клуб і потім знайти нові джерела фінансування чи нових власників, потрібно було взяти керування на себе. Іншого шляху не було, адже Юрій Іванович хотів зняти команду.

– Юридично за ким закріплений клуб?
– За Грисьом Ярославом Антоновичем.

– Що ви збираєтеся робити далі?
– Шукати шляхи виходу зі складної економічної ситуації в клубі.

– Юрій Кіндзерський якось сказав, що місячний бюджет «Львова» складає 300 тисяч гривень. У вас є можливість покрити такі видатки у жовтні та листопаді, поки не знайшлися нові джерела фінансування чи власники?
– Це хто як рахує… У Юрія Івановича є свої підрахунки.

– Але ж ви, перед тим, як брати клуб, прораховували свої неминучі витрати на клуб?
– Безумовно.

– Судячи з ваших слів, розраховуєте витрачати на клуб меншу суму?
– Безумовно… 300 тисяч гривень достатньо для того, щоби на нормальному рівні виступати. А для того, аби підтримувати життєдіяльність клубу – потрібні менші кошти.

– Отож, про жодні завдання чи амбіції ФК «Львів» зараз не йдеться. Головне зберегти команду?
– Так, ви правильно сказали, потрібно зберегти команду у першій лізі. Тому усе залежатиме від подальших зустрічей, залучень інвестицій в клуб. Від цього залежатиме доля команди. Якщо хтось знайдеться бажаючий фінансувати «Львів», я нічого проти не маю. Зараз для того, щоби зберегти клуб, іншого виходу не було. Я як голова Федерації футболу Львівщини, не міг осторонь спостерігати за тим, як закривають клуб. Більше того, я бачу шляхи, завдяки яким ми, принаймні, цей чемпіонат, дограємо.

– В ЗМІ лунала інформація про те, що «Львів» може очолити відомий наставник, згадувався у цьому контексті Олег Лутков. Взагалі, в команді якісь кадрові зміни відбудуться?
– Як уже говорив, я не бізнесмен, не є олігархом, тому не можу вкласти багато коштів в клуб. Шукатиму для «Львова» фінансування. А тому на цьому етапі не може вестися мова про запрошення відомого наставника. Та і гравців уже не можна заявити, трансферне вікно закрите.

– ФК «Львів» у цьому сезоні домашні матчі проводитиме в Добромилі?
– Наразі гратимемо в Добромилі, а що буде у майбутньому, сказати важко. В цій ситуації є багато нюансів, які впливають на подальший хід подій. Юрій Іванович дозволяє грати в Добромилі, тому зараз не має сенсу щось змінювати. А як довго будемо там проводити домашні ігри, залежатиме від того, як складуться організаційні моменти.

Football24.ua