Украина

Первая лига

Колесніков не купував ФК «Львів»

Голова Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо спростував інформацію про те, що новим власником ФК «Львів» став віце-президент ФК «Шахтар» (Донецьк), віце-прем’єр Борис Колесніков.

Zaxid.net

2011-09-22 15:13

У коментарі для ZAXID.NET 22 вересня, відповідаючи на запитання, чи правдивою є інформація, за якою новим власником ФК «Львів» став Борис Колесніков, Ярослав Грисьо зазначив: «Ні, це – неправда. Ви знаєте, що таке Інтернет, і задаєте… Там, по-моєму, вже Моуріньйо їде тренером! Якщо сьогодні хтось говорить, що буде грати на «Соколі»… Там у все можна грати, але не у футбол».

«В Інтернеті, я ж кажу, починаючи від Моуріньйо і закінчуючи Яворським – всі тренери України вже є тут», – наголосив голова Федерації футболу Львівщини.

Водночас на запитання, чи правдивою є інформація, що президентом ФК «Львів» може стати він сам, Ярослав Грисьо відповів: «Тільки завтра ввечері я зможу вам сказати якусь інформацію. На сьогодні, на цей час я нічого сказати не можу, тому що йде робота».

Також не підтвердив Грисьо й інформацію про зміну власника клубу загалом.

Як інформував ZAXID.NET, нещодавно учасник першої ліги чемпіонату України з футболу ФК «Львів» опинився на межі саморозпуску.

Zaxid.net