Кривбас – Металіст 2:0. Україна, 28-й тур. Звіт

«Кривбас» у 28 турі чемпіонату України у Кривому Розі приймав вдома харківський «Металіст». Це була заключна домашня зустріч червоно-білих у дебютному сезоні в УПЛ.

2023-05-25 19:18

Вперше в складі господарів з перших хвилин в сезоні на поле вийшов Семотюк, який зайняв позицію опорника. «Кривбас» розпочав гру доволі активно. Підопічні Юрія Вернидуба мали багато моментів вже у дебюті, але забити ніяк не вдавалось. Вже на перших хвилинах Соса опинився на хорошій ударній позиції, але пробив поруч зі стійкою. Пізніше той же Соса вже стріляв після флангової подачі – рикошет, й вище воріт.

Криворіжці нагнітали, гра йшла на одній половині поля. Виривався на побачення з Єрмоловим Дебелко, але в останній момент м?яч з-під ноги Романа вибив захисник. Згодом форвард господарів небезпечно пробивав з другого поверху після кутового – трохи неточно. «Металіст» до середини тайму зовсім нічим не запам?ятався. Навіть гра на контратаках гостям не вдавалась.

Лише на 36-й хвилині відбувся перший удар по воротам Кліщука. Прядун стріляв доволі гостро – Кліщуку довелось добряче попрацювати, аби вберегти свої ворота від голу. Але, навіть не дивлячись на цей спалах активності харків?ян, «Кривбас» продовжував володіти доволі відчутною перевагою. Й у кінцівці тайму таки досяг свого! Пройшла атака лівим флангом. Дібанго виконав ідеальну подачу на дальню стійку, звідкіля активний Соса ударом головою відправив м?яч у ближній кут – 1:0! Вітаємо Даніеля з дебютним голом у складі червоно-білих!

З початком другого тайму ситуація на полі не змінилась. Криворіжці атакують, суперник захищається. Але без особливо небезпечних моментів біля воріт гостей. У середині тайму команді Вернидуба вдалось подвоїти рахунок! Капіч отримав м?яч біля карного майданчика суперника, змістився ближче до центра, під удар лівою та низом поклав снаряд у дальній кут – 2:0!

Харків?яни продовжували грати від оборони навіть за такого рахунку. Але мали свій напівшанс, коли Наумець неприємно для Кліщука пробивав з меж штрафного у ближній кут – голкіпер «Кривбаса» на місці. У кінцівці Юрій Вернидуб дав можливість за комфортного рахунку пограти молоді: вийшли Корбалін, Карпусь та Шевченко. Також раніше після паузи, пов?язаної з травмою, на поле вийшов Татарков.

Господарі спокійні довели матч до перемоги, маючи про цьому ще декілька шансів, аби забити.

КРИВБАС – МЕТАЛІСТ – 2:0
Соса (42), Капіч (71).
Кривбас: Кліщук, Бескоровайний, Понєдєльнік, Стецьков, Дібанго (Опанасенко, 88), Капіч (Карпусь, 88), Хомченовський, Семотюк (Татарков, 65), Соса (Шевченко, 82), Луньов (Кораблін, 88), Дебелко.
Металіст: Єрмолов, Порох (Мизюк, 85), Коррал, Ніколишин, Влага, Ралюченко (Багачанський, 85), Демченко, Чідомере (Чайковський, 72), Рязанцев (Картушов, 72), Наумець, Прядун (Коркішко, 72).
Попередження: Луньов (29), Семотюк (51), Шевченко (90+2).