Металіст – Шахтар 1:6. Україна, 5-й тур. Звіт

«Шахтар» напередодні важливої зустрічі з «Реалом» в Лізі чемпіонів здобув переконливу перемогу в УПЛ.

«Футбольний клуб»

2022-10-01 19:17

В наступну середу на «Шахтар» очікує важлива зустріч в Лізі чемпіонів – в Мадриді проти «Реала». Тому матч на «Арені Львів» проти «Металіста» був останньою можливістю для Ігора Йовичевича перевірити готовність своїх підопічних до еврокубкового випробування.

Відзначимо, що в старті «гірників» вийшли 11 українців, причому 10 з них були задіяні в недавніх матчах національної та молодіжної збірніх.

Перший небезпечний момент у воріт «Металіста» виник на 16-й хвилині – Судаков вивів в прорив Коноплю, але той шанс не реалізував. Втім через дві хвилини рахунок було відкрито – Мудрик виконав кутовий, а Сікан результативно відгукнувся на передачу на ближню стійку – 0:1.

За відчутної переваги «Шахтаря» харків’яни вимушені були притиснутись до своїх воріт і грати без м’яча. Проте і захист виявився не дуже щільним – Судаков виманив на себе захисників і голкіпера, а потім вивів Сікана на порожні ворота – 0:2.

Після цього «Металіст» посипався, а «Шахтар» продовжив забивати. Згодом ще двома асистами відзначився Мудрик – після його передач спочатку відзначився Зубков, а потім Сікан оформив хет-трик.

Другий тайм «гірники» провели в режимі інтенсивного тренування. Але навіть такого режиму виявилося достатньо, щоб контролювати хід зустрічі. До того ж захист харків’ян не зміг нічого протипоставити Траоре, який зробив рахунок 0:5. Відзначимо, що і тут не обійшлося без участі Мудрика.

Партнери намагались віддячити Мудрику, коли довірили йому пробивати пенальті, яке було призначено за фол проти Бондаренка. Але переграти Рибку не вдалося – воротар «Металіста» парирував 11-метровий.

Під завісу матчу «Металісту» вдалося розмочити Трубіна – відзначився Чідомере. Але й цей гол виявився не останнім – Джурасек в компенсований час встановив остаточний рахунок – 1:6.

МЕТАЛІСТ – ШАХТАР – 1:6
Чідомере (88) – Сікан (18, 29, 38), Зубков (35), Траоре (72), Джурасек (90+1).
На 81-й хвилині Мудрик не реалізував пенальті (воротар).
Металіст: Рибка, Романюк, Мизюк, Порох, Климечнук, Чайковський (Підлепенець, 46), Танковський (Чідомере, 76), Ралюченко, Коркішко (Рязанцев, 86), Прядун (Панасенко, 46), Картушов (Книш, 60).
Шахтар: Трубін, Конопля (Тейлор, 46), Бондар, Матвієнко, Михайличенко, Степаненко (Назарина, 46), Зубков (Швед, 60), Бондаренко, Судаков (Джурасек, 82), Мудрик, Сікан (Траоре, 60).
Попередження: Клименчук (11), Танковський (12), Чайковський (37) – Мудрик (89).