Украина

Премьер-лига

Україна, 9-й тур. Минай – Львів 1:2. Звіт

Кожен матч поточного сезону в УПЛ чимось неповторний і заслуговує на найпильнішу увагу. Прикладом цієї тенденції може слугувати поєдинок в Ужгороді.

2021-09-26 19:13

Почався він і більшу частину часу протікав як протистояння приблизно різних за класом та стилем гри команд. Складно було віддати комусь перевагу, аж ось гості відкрили рахунок, провівши, як полюбляють говорити, «трудовий» гол (під час якого господарі поля принаймні двічі не дограли мікроепізоди).

По тому, аж до кінця першого тайму, галичани дуже спокійно перекривали будь-які наступальні зусилля господарів поля. За таких обставин інколи на користь тому, хто в гіршому становищі, приходить удача. Сьогодні вона всміхнулася «Минаю»: коли вже здавалося, що на перерву закарпатці підуть із мінусовим гандикапом, їхньому гравцеві вдався просто неймовірний за красою й точністю удар по воротах – 1:1.

У другому таймі, що варто підкреслити, гості продовжували більше володіти м’ячем. Якогось моменту ця тактика вкупі з активним пресингом дали змогу підопічним Олега Дулуба знову вийти вперед. Це ще більше ускладнило становище «Минаю», футболісти котрого до фінального свистка намагалися вирвати принаймні нічию, однак гості втримали переможний результат.

МИНАЙ – ЛЬВІВ – 1:2
Голи: Байдал (43) –  Якимець (21), Шина (56).
Минай: Кучер, Синьогуб (Матіч, 58), Семенко, Гончар, Кулієв, Лиховидько (Багайоко, 46), Хахльов (Вишневський, 46), Петрусенко, Книш (Б.Коваленко, 60), Байдал, Білоног (Кобак, 63).
Львів: Ільющенко, Махмутовіч (О.Зозуля, 10), Романчук, Брікнер, Грисьо (Бусько, 66), Довгий, Чир’як, Якимець, Політило (Крушинський, 78), Ернест (Шина, 46), Нич (Семенів, 78).
Попередження: Петрусенко (45), Хахльов (45+2), Кулієв (73) – Довгий (45+2), Зозуля (60).

upl.ua