Кривбас – Львів 0:0. Україна, 3-й тур. Звіт

Команда Юрія Вернидуба не забила у третьому матчі поспіль, але, як і суперник, набрала перше очко  в поточному чемпіонаті.

2022-09-04 19:05

Третій календарний матч Премєр-ліги криворізький «Кривбас» проводив проти ФК «Львів». Перший «домашній» матч у сезоні підопічні Юрія Вернидуба присвятили пам?яті п?яти загиблих у війні проти рашистів криворізьких ультрас. Гра відбулась на головній арені України – гостинному НСК «Олімпійський», на якій замайорів прапор з емблемою червоно-білих.

Щодо цікавинок стартового складу криворіжців, то Кліщук дебютував за «Кривбас» у офіційних матчах, а от Сарнавський залишися на лавці запасних. Досвідчений універсал Рябов вийшов на правому фланзі захисту. У заявка на гру потрапив молодий Ухань, захисник команди U-19. Пропускав матч через вилучення у минулому турі Татарков.

Перший удар в матчі залишився за гостями, які заробили штрафний в метрах 30 від воріт. Удар Буська прийшовся у сітку із зовнішнього боку. Через декілька хвилин знову ж таки з-за меж штрафного стріляв Мильченко – Кліщук на місці. «Кривбас» відповів невдовзі, коли на хорошій ударній позиції після подачі з флангу опинились Хобленко та Волошин. Але останній завадив першому пробити.

Команда Вернидуба до середини тайму заволоділа мінімальною ігровою перевагою й провела ще декілька хороших атак. Двічі небезпечно було після проходів активного Волошина. Спершу він трошки затягнув з передачею одразу на двох партнерів й момент було втрачено. А потім сам вже міг пробивати майже впритул, але захисник у останній момент зняв м?яча з ноги.

Перший по-справжньому небезпечний момент виник на 31 хвилині у воріт номінальних господарів. Нич вирвався майже віч-на-віч із Кліщуком, але пробив повз ворота. У ці хвилини «Львів» заграв гостріше. Й декілька подач з кутових та флангових передач створили реальну загрозу воротам Кліщука, але захисники відіграли надійно, буквально лягаючи під усі намагання суперників пробити. На 35 хвилині непоганий рейд здійснив Якимець, колишній гравець суперника, але його потужний постріл був дуже неточним.

Юрій Вернидуб, який, до речі, нарешті повернувся на тренерський місток після дискваліфікації, зробив зміни у складі в перерві. Вийшли свіжі Устименко та Кораблін, пішли Понєдєльнік й Рябов. Початок другого тайму: і знову ж таки багато боротьби за м?яч, мінімум гольових моментів біля обох воріт. Час йшов, а рахунок не змінювався. Численні флангові подачі «Кривбасу» результату не приносили – надійно у воротарському діяв Ільющенков.

Криворіжці продовжували володіти перевагою, от тільки бодай створити хороший момент ніяк не вдавалось. На останніх хвилинах основного часу ініціативу у свої руки узяв капітан Хомченовський, але його удару на виконання забракло влучності. 0:0 – криворіжці та львів’яни набирають перші очки в сезоні.

КРИВБАС – ЛЬВІВ – 0:0
Кривбас: Кліщук, Рябов (Кораблін, 46), Вернидуб, Стецьков, Якімець, Банада (Зотько, 80), Семенов, Хомченовський, Понєдєльнік (Устименко, 46), Хобленко (Дебелко, 65), Волошин.
Запасні: Сарнавський, Хома, Попчук, Шевченко, Ухань, Семотюк, Ловрич.
Львів: Ільющенков, Бусько, Якимів (Вовкун, 86), Муравський, Шишка (Крушинський, 63), Бойко, Мильченко, Васильєв, Грисьо, Нич (Ременяк, 76), Бугай (Мишенко, 63).
Запасні: Пономаренко, Никитюк, Сасовський, Танчак, Михайлів,.
Попередження: Банада (76), Зотько (90+3) – Якимів (36).