Украина

Премьер-лига

Різник: «Виклик до національної збірної – відповідальність за весь клуб»

Своїми емоціями від найпершого виклику до лав головної команди країни поділився страж воріт «Ворскли» Дмитро Різник.

Артем ЛОБАНОВ

2021-08-25 11:30

– Дмитре, ми всією футбольної родиною ворсклян горді тим, що ти, вихованець нашої школи, дочекався таки виклику до національної збірної. Відчуваєш відповідальність за момент, який відбувається в твоїй футбольній біографії?
– Так, і не приховую цього. Це відповідальність за весь наш клуб. Не кожного дня футболістів із «Ворскли» кличуть до лав головної збірної країни. Потрібно вже там доводити, що є в клубах, подібних до нашого, виконавці, які можуть приносити користь національній команді.

– Де і за яких обставин застала тебе звістка про виклик від Петракова?
– Підсвідомо я був готовий до цього. Можливо, десь за певним збігом обставин, як ви знаєте, через травми Бущана і Трубіна, але футбол і складається з певних випадкових моментів та подекуди неочікуваних обставин. Десь у стрічці новин побачив, так і дізнався.

– І одразу ж посипалися привітання?
– Так, у соцмережах та просто на телефон надійшло чимало приємних СМС від друзів, знайомих та просто людей, які вболівають за «Ворсклу».

– Мабуть, одразу ж промайнули в підсвідомості епізоди великого тріумфу на молодіжному Чемпіонаті світу 2019 року команди під орудою якраз Олександра Петракова?
– Як сказав і сам Олександр Васильович в одному з інтерв’ю, потрібно вже забувати про те, що було. Спорт номер один потребує підпитки свіжими емоціями. Тепер – нові горизонти. Я до цього вповні готовий!

– День через день тільки й розмов про твій трансфер то до одного клубу, то до іншого. Либонь втомився вже коментувати це?
– Так, хочу просто бути тут і зараз. Приносити якомога більше користі, виступаючи за клуб, який мене виховав та довів до того рівня, на якому я нині є. Час дасть відповідь на всі запитання.

– Коли воротар парирує пенальті – це завжди неймовірний енергетичний заряд для всієї команди. Як воно, відчувати свою причетність до епізоду, в який все це відбувається?
– Коли за хиткого рахунку дехто своїми ефективними діями підстрахував чи виручив команду – це неабиякий стимул розправити крила. Мені приємно, коли можу таким чином віддячити тренерам і всій команді. Це моя робота.

– Деякі ЗМІ після 5-го туру вийшли із заголовками на кшталт, «Ворскла» обіграла «Металіст 1925» на класі». Приємно читати, коли так оцінюють рівень команди?
– Невимовно! І це, мабуть, і є найліпша оцінка нашої непростої праці.

– Яким би хотів побачити фініш сезону 2021/2022 для «Ворскли»?
– Щасливим!

vorskla.com.ua