Україна

Прем'єр-ліга

«Верес» планує завершити у липні будівництво двох тренувальних полів

2022-07-02 14:38

Народний клуб «Верес» збирається завершити будівництво двох тренувальних полів у Рівному вже в липні. Наразі на території, яку клуб орендує у міста, вже виконано робіт на понад 25 мільйонів гривень.

– Поля вже огороджуються. За липень маємо засіяти натуральне поле і облаштувати поле зі штучним газоном. На штучному полі команда, я думаю, зможе тренуватися вже у серпні. Разом з тим триває процес затвердження містобудівної документації. У детальному плані території буде зафіксовано що і де ми зможемо будувати на цих восьми гектарах. Попередньо йдеться загалом про 4 поля. Окрім двох, які вже завершуємо – має бути ще два поля для академії. Власне база, готель, ортопедична клініка. – сказав член наглядової ради народного клубу «Верес» Юрій Фалко.

На засіданні наглядової ради сьогодні презентували також ескізний проект усієї тренувальної бази.

– Основна будівля – це фітнес-зал, харчоблок, ортопедична клініка, а також – комерційні приміщення на першому поверсі. Від цього приміщення маємо вихід до двох тренувальних полів. Вище – зона футбольної академії. Це багатофункціональна будівля і ще два тренувальних поля. – пояснив генеральний директор народного клубу «Верес» Антон Назарук.

nkveres.com