ТМ. Львов – Терново – 5:1

2021-01-23 11:51

У п’ятницю, 22 січня, «синьо-золоті леви» провели заключне ігрове тренування у рамках закарпатського етапу зборів. Опісля цього колектив у повному складі вирушив до рідного міста.

Раніше повідомлялося, що 22 січня спаринг-партнером львів’ян стане місцевий СК «Тячів». Незадовго до стартового свистка контрольного поєдинку опонента в екстреному порядку, втім, змінили. «Городянам» протистояв аматорський ФК «Терново».

На відміну від попереднього спарингу, звітна гра видалася більш конкурентноздатною. Нагадаємо, що декількома днями раніше «Львів» розтрощив збірну аматорів Закарпаття з рахунком 11:2. Цього разу все було не так просто. Разом із початком зустрічі, звісно ж, було помітно, що підопічним Віталія Шумського протистоять непрофесійні гравці, у яких часто траплялися огріхи у технічних діях. Тим не менш, як це регулярно стається, брак техніки нівелюється бажанням. Останнього якраз у ФК «Терново» не бракувало.

Перший тайм видався доволі цікавим та видовищним. У воротах команд на двох побувало аж 5 м’ячів. Чотири до свого активу записав «Львів». Одного разу забив Нич, ще був гол від Шини, а також дубль від гравця на перегляді. Закарпатці відповіли влучним пострілом з далекої відстані, коли Костик не надто вдало зіграв на виході. У другій половині гри голів було менше. Наставник «Львова» вдався до більш експериментального складу, аніж у таймі першому. Скоріш за все, через це у діях «городян» інколи виникали непорозуміння. Як би там не було, але ще один м’яч команда УПЛ таки відвантажила суперникам. Заключний гол у зустрічі забив Ременяк. Підсумок – перемога від львів’ян з рахунком 5:1 та відповідно хороший настрій на завершення закарпатського збору.

ЛЬВІВ – ТЕРНОВО – 5:1
Голи львів’ян:
Нич, Шина, гравець на перегляді-2, Ременяк.
Львів (1-й тайм): Костик, Якімець, Крушинський, Махмутовіч, гравець на перегляді, Сабіно, Брікнер, Шина, Ернест, гравець на перегляді, Нич. На заміну виходив: Бусько. (2-й тайм): гравець на перегляді, Грисьо, Романчук, Лобай, Міхоубі, Ременяк, Казлаускас, гравець на перегляді, Топчій, гравець на перегляді, Захарків. На заміну виходив: Комарець

«Якщо робити якісь висновки опісля нашого другого підготовчого збору, то можу сказати, що все, по суті, минуло так, як і планувалося. Найголовніше те, що ми усі разом зібралися та потроху повернулися до робочого ритму. Важливо також, що жоден з хлопців не отримав травми. Ми переглянули декілька потенційних новачків на ділі. З деякими із них підпишемо контракт. Загалом, усе добре», – підсумував закарпатський етап підготовки «Львова» наставник команди Віталій Шумський.

23 січня «синьо-золоті леви» матимуть вихідний день, чи то пак, день на зібрання валіз. Вже 24 січня зранку виліт до турецького Белека, де команда проведе заключні збори напередодні відновлення офіційного сезону.