Україна, 2-й тур. Львов – Зоря – 2:3. Звіт

Гості вирвали перемогу на останніх хвилинах гри. Три очки луганчанам забезпечив точний удар Аліференка.

2022-08-27 16:04

Під керівництвом нового тренера Патріка ван Леувена луганська команда показує справжні «гойдалки» щодо результатів. Так було в єврокубку. Так, судячи з усього, принаймні якийсь час триватиме в Чемпіонаті України – принаймні в контексті різниці рахунків між таймами.

Адже в першому турі «Зорі» в цілому впевнено переграла дуже сильну «Ворсклу». А сьогодні… було ще цікавіше!

Для «Львова», на противагу супернику, то був перший офіційний матч у році. Й можна сказати, що господарі поля ні в чому не поступалися гостям – як щодо якості гри, так і щодо кількості моментів.

На початок другого тайму «леви» вели – 2:1 і були дуже близькими до того, щоби провести третій гол. Однак… Минає кілька хвилин, і гостям вдалося вирівняти результат.

Опісля цього гра дещо «затихла» – обидві команди стали діяти обережніше.

Кульмінація настала наприкінці поєдинку – «Зоря» вирвала перемогу після неймовірного гола Алефіренка!

ЛЬВІВ – ЗОРЯ – 2:3
Голи: Бойко (12), Нич (49) – Вантух (8), Мишньов (58), Алефіренко (90).
Львів: Ільющенков, Нич (Ременяк, 66), Якимів, Бусько (Вовкун, 84), Муравський, Грисьо (Михайлів, 84), Шишка (Крушинський, 66), Васильєв, Мильченко, Бойко, Бугай (Мишенко, 59).
Зоря: Мацапура, Вантух (Снурніцин, 79), Імереков, Батагов, Данченко, Булеца (Нагнойний, 79), Назарина, Чурко, Сміян (Мишньов, 56), Крістіан, Русин.
Попередження: Муравський (73), Мильченко (77), Михайлів (90+4) – Назарина (42), Імереков (67), Крістіан (90+5).