Колос – Металіст 1925 1:1. Україна, 23-й тур. Звіт

На гол бразильського легіонера харків'ян Рангела господарі відповіли влучним ударом Андрія Борячука. Нічия, загалом, вийшла бойовою. Тільки навряд чи такий результат задовольнив учасників матчу.

2024-04-07 18:36

І «Колос», і «Металіст 1925» є поки що одними з головних невдах другої частини сезону. Ковалівці взяли в п'яти весняних матчах тільки 3 очки, у харків'ян справи і того гірші – тільки 1 весняна нічия. Ба більше, Харків не виграє в УПЛ уже 10 матчів поспіль і прихід Віктора Скрипника поки що ніяк не може вплинути на цю ситуацію. І якщо в «Колоса» є запас, який дає змогу команді залишатися в середині турнірної таблиці, то в «цифрових» кожна нова поразка змушує знову і знову говорити про загрозу вильоту в Першу лігу.

Перший тайм команди видали рівний і без великої кількості моментів. Гості намагалися вибудувати горезвісний «ромб» у центрі поля, намагаючись захопити ініціативу. «Колос» відповідав фланговими атаками з подальшими навісами.

Перший справді гострий момент створили харків'яни, коли після прострілу з флангу на 12-й хвилині Сидоров пропустив м'яч на дальню, де Юсов із забійної позиції зарядив вище воріт.

Середина тайму – відрізок за «Колосом». На 22-й хвилині після навісу з флангу Рангел виграв повітря, але пробив по центру, а за хвилину бразилець усе-таки відкрив рахунок у матчі. Ідентична ситуація, навіс від Оріховського з того самого лівого флангу, і цього разу Рангел знову головою, але вже пробив під штангу! 1:0.

За підсумками першого тайму склалося враження, що у харків'ян із гри якось випадав Борячук. Проте замін у перерві не було, і тут Віктор Скрипник мав рацію. Вже на 47-й хвилині гості розіграли кутовий, у кілька пасів перевели в центр на Борячука, який набіг, метрів із 30-ти на силу дав точно на гол туру! Зайшло хоч і з удачею, але дуже красиво!

Так рахунок став 1:1 і грати залишалося ще цілий тайм. Команди розуміли, що взяти 3 очки сьогодні можна (трохи більше це розумів «Колос», який частіше навідувався до чужої штрафної), але все одно, було видно, що страх програти і продовжити кризову серію був вищим за бажання перемогти.

Ні, звичайно суперники пробували щось створювати, але грали з оглядкою на тили. Як підсумок, усе так і закінчилося з рахунком 1:1.

Харківський корабель Скрипника продовжує своє плавання без перемог. Харків'яни не виграють уже 11 турів поспіль, але, тим не менш, очко сьогодні взяли і продовжують дивитися вперед зі стриманим оптимізмом. Ковалівцям простіше: команда Вишняка сьогодні була трохи кращою, але на перемогу не награла і продовжує фактично догравати сезон.

КОЛОС – МЕТАЛІСТ 1925 – 1:1
Голи: Рангел (23) – Борячук (47).
Колос: Фесюн, Чорноморець, Бондаренко, Бурда, Лучкевич, Цуріков, Оріховський (Велетень, 82), Богданов (Мілько, 71), Топалов (Демченко, 82), Рангел (Ільїн, 71), Паулаускас (Безбородько, 68).
Металіст 1925: Мозіль, Жичиков (Гармаш, 85), Імереков, Фарина, Капінус, Габелок, Юрченко (Обінайя, 85), Дмитренко, Борячук (Безуглий, 73), Юсов, Сидоров.
Попередження: Рангел (24), Оріховський (74), Чорноморець (75) – Обінайя (89).