Украина

Премьер-лига

Михайленко: «С «Карпатами» сыграем в другой футбол»

2019-09-19 15:12

Головний тренер СК «Дніпро-1» Дмитро Михайленко поспілкувався із журналістами на відкритому тренуванні команди перед грою проти львівських «Карпат».

– Дмитро Станіславовичу, минуло кілька днів після поразки в Олександрії. Які висновки зроблені з цієї гри, і чого очікуєте від матчу проти «Карпат»?
– На мій погляд, «Карпати» грають в дещо інший футбол, ніж «Олександрія», яка є дуже міцною командою, що щільно нас пресингувала, не даючи можливості якісно виходити із захисту. Ми цей матч розібрали досить серйозно і знаємо причини, чому саме так сталося. Гадаю, що з «Карпатами» буде зовсім інша гра, і у першу чергу в нашому виконанні.

– «Карпати», не дивлячись на те, що часто змінює тренерів, має свій стиль і є досить неприємним суперником.
– У Прем’єр-лізі усі суперники неприємні (посміхається), тут немає приємних суперників. Нам з абсолютно усіма опонентами буде складно. Дійсно, у «Карпат» багато технічних гравців в групі атаки, тому команда досить непроста.

– Зміна головного тренера, яка нещодавно сталася у «Карпат», матиме більш психологічну дію? Адже за такий короткий термін важко щось змінити у грі команди?
– Не можу так сказати. Окрім психологічних факторів є й суто ігрові. Команда перейшла на схему з чотирма захисниками, з них два центральні. Суперник змінив свій стиль, принаймні власну ігрову структуру. Не можу сказати, наскільки закономірною була їхня перемога у минулому турі над «Ворсклою», але гра там була рівною, і львів’яни в ній виглядали добре.

scdnipro1.com.ua