Україна, 22-й тур. Колос – Зоря 0:1. Звіт

Луганці майже весь другий тайм грали в меншості, але це не завадило їм здобути перемогу. Три очки у скарбничку команди Патріка ван Леувена приніс влучний удар Володимира Бражка.

Микита ШМЕЛЬОВ

2023-04-21 17:09

Матч у Ковалівці виправдав очікування. Принаймні він вийшов боєвим: обидві команди грали на перемогу, але у «Зорі» це виходило трохи краще. Луганська команда взагалі перебуває у відмінному стані – як щодо креативу, так і в плані функціональної готовності.

Перший тайм пройшов приблизно в рівній боротьбі, але з небезпечними моментами було негусто. Гості краще контролювали м'яч, проводячи багато позиційних атак. Господарі намагалися контратакувати. Ну а гол був забитий завдяки стандарту, який «Зоря» заробила на лівому напівфланзі. Булеца всім своїм виглядом показав, що спробує пробити по воротах, а сам відпасував у центр під удар Бражка, який відправив м'яч у кут воріт «Колоса». Волинець, закритий своїми та чужими гравцями, навіть не зреагував.

На початку другого тайму «Зоря» залишилася у меншості. Команду підвів Снурніцин, який заробив другу жовту картку практично на рівному місці. І ось що цікаво: залишившись удесятьох, луганчани заграли навіть швидше та гостріше, ніж до цього. І Волинцю довелося всерйоз напружитися, щоб парирувати, наприклад, удари з-за меж штрафного майданчика у виконанні Русина та Ботагова.

Що ж до атак «Колоса», то у господарів мало що виходило попереду. Хіба шанс Попова на 78-й хвилині можна відзначити. Але його удар приблизно з кута воротарського майданчика вийшов неточним. Спроба навалу наприкінці теж не вразила.

Отже, 1:0 на користь «Зорі», яка здобула шосту перемогу у семи весняних матчах. Луганська команда, набравши 46 очок, як мінімум до понеділка бронює за собою другий рядок турнірної таблиці, відсуваючи на третє місце «Дніпро-1», який має домашній матч із «Рухом».

КОЛОС – ЗОРЯ – 0:1
Гол: Бражко (31).
Колос: Волинець, Чорноморець, Гончаренко, Чоботенко, Золотов, Богданов (Болбат, 62), Мілько, Мякушко, Оріховський (Ісаєнко, 79), Ільїн, Лисенко (Попов, 62).
Зоря: Сапутін, Батагов, Імереков, Снурніцин, Бутко, Бражко (Дришлюк, 68), Шахов, Булеца (Полегенько, 81), Антюх (Вантух, 58), Русин (Хахльов, 81), Герреро (Мишньов, 68).
ПопередженняЗолотов (30), Богданов (45) - Снурніцин (38), Бражко (50).
Вилучення: Снурніцин (55).