Україна

Прем'єр-ліга

Скрипник: «Проти «Миная» буде тяжко»

2024-03-01 14:07

Наставник харківського «Металіста 1925» Віктор Скрипник у коментарі для клубного сайту розповів, що очікує від гри проти «Миная» у матчі 19-го туру Прем’єр-ліги.

 Як проходить період між матчами з «Динамо» та «Минаєм». Чи вдалося наблизити ще трошки команду до свого найкращого футболу?
– Я можу тільки сподіватися, що саме це ми робимо. Це вже буде друга наша офіційна гра, грають невдахи чемпіонату, але все залежить тільки від нас. Ми налаштовуємося на дуже гарну гру. Боротися, битися, як то кажуть. З іншого боку, в чемпіонаті ще є матчі.

 У «Минаї» змінився тренер, з тих пір, як ви протистояли цій команді з «Ворсклою» восени. Що змінилося в їх діях? Завдяки чому їм, на вашу думку, вдалося відібрати очки у «Дніпра-1»?
– Ми дивилися цю гру, розбирали, вони грають у 5 захисників. Молоді, дуже швидкі хлопці, вибігають. Коли ти граєш проти «Дніпра-1», то знаєш, що вони люблять грати з м'ячем, тобі потрібно терпіти. Проте «Минай» добре користався вільними зонами, куди вривалися швидкі хлопці. Нам буде дуже тяжко, але ми дивимося на себе й я сподіваюсь, що мої хлопці теж вміють грати в футбол.

 Як має зіграти «Металіст 1925», що має зробити команда, щоб приїхати з Закарпаття з трьома очками?
– Дуже просто: вірити в себе, вірити в ту працю, яку ми робимо. Зрозуміло, що не буде так, що ми вийшли й одразу перемогли. Це буде дуже важлива гра для обох команд. Сподіваюсь на спортивний азарт, який обидві команди намагатимуться продемонструвати.

 Якщо проти «Динамо», мабуть, у «Металіста 1925» була можливість не перемогти. То проти «Миная» всі очікують на перемогу. Це не тиснутиме на гравців?
– Ми робимо все, щоб це не тиснуло. У нас є якісні хлопці, є досвідчені хлопці. У нас є також молодь, яка хоче себе проявити. Але ми, тренери, не хочемо, щоб цей тиск вплинув на їхню працю. Ми їдемо туди не у відпустку, а працювати. Намагатимемося продемонструвати це в суботу.

 Яка кадрова ситуація в команді? Чи всі здорові та можуть грати?
– Це футбольний процес. У нас є хлопець, який пропускає – це Борячук, у нього перебір жовтих карток. Також у нас є травмовані гравці. Але ми не тільки розмовляємо про цих хлопців, бо є інші гравці, які, я впевнений, теж можуть вирішити задачу, яка стоїть перед командою. Тож, на цю гру ми налаштовуємося, як ніколи.

metalist1925.com