ТМ. Дніпро-1 – Рух 4:0. Довбик налагодив приціл

Команда Олександра Кучера, що готується до кваліфікації Ліги чемпіонів, здобула чергову крупну перемогу у спарингу.

2023-07-13 18:58

Черговим суперником СК «Дніпро-1» на зборі став львівський «Рух», котрий посів 11 місце у минулому сезоні УПЛ. В стартовому складі спортклубівців вийшли одразу три новачки команди, але якщо Кравець і Мірошніченко вже зіграли на цьому зборі, то для Максима Третьякова ця зустріч стала дебютом у складі СК «Дніпро-1».

Зазначимо, що Третьяков і Бланко розташувалися на флангах, при цьому тренерський штаб дніпрян застосував схему з двома форвардами – Довбиком і Гуцуляком.

Команди розпочали на зустрічних курсах, а перший небезпечний момент створили львів’яни – Кінарейкін зреагував на два удари поспіль з близької відстані, у підсумку відбивши м’яч на кутовий. Дніпряни відповіли контратакою чотири в чотири і неточним ударом Бланко, а невдовзі вже Бабенко зробив перехоплення у власному карному майданчику під час гострої атаки суперника.

Перший по-справжньому гольовий момент дніпряни створили на 26-й хвилині – Довбик втікав від захисників, і міг би бити сам, але вирішив підключити Гуцуляка, але пас Артему не вдався.

Також у команди Олександра кучера запам’яталися і цікаві комбінації перед карним майданчиком, які завершувалися прострілами Мірошніченка і Рубчннського, але захисникам «Руху» вдавалося вибивати м’яч на кутовий.

В решті-решт перевага спортклубівців далася взнаки. Після подачі четвертого кутового дніпряни поборолися до кінця і Гуцуляк зробив скидання під удар Мірошніченку, котрий розрядив свою гармату у ближній нижній кут метрів з 22-х – 1:0! За п’ть хвилин Бланко пішов у сольний прохід і непогано зайшов Довбика на лінії карного майданчику, проте удар у Артема пішов повз цілі.

Проте вже на початку другого тайму кращий снайпер УПЛ двох останніх сезонів продовжив свою результативну серію на зборі – Бланко заробив штрафний прямо по центру біля лінії карного майданчику, і Довбик бездоганно виконав удар під поперечини – 2:0! Невдовзі Довбик оформив дубль і знову гол було забито після стандарту. Цього разу Мірошніченко подав кутовий і Артем влучно пробив головою – 3:0!

В середині другого тайму Кучер суттєво оновив склад команди, проте сильно на грі це не відбилося. Спортклубівці продовжили володіти переваго, повністю контролюючи події на полі. Були і моменти для того, щоб збільшити перевагу – удари Сарапія і Горбунова у карному майданчику захисники «Руха» блокували, а Ківінда не влучив у ціль, замикаючі подачу з кутового.

Тільки на 83-й хвилині у львів’ян з’явився реальний шанс скоротити рахунок у матчі, але Крапивцов відмінно зреагував на удар Таллеса.

Ну а під завісу гри дніпряни таки забили четвертий гол – Когут реалізував вихід сам на сам після передачі Гаджиєва. Вже після цього був момент, коли арбітр гри міг ще і призначити пенальті у ворота львів’ян за фол проти все того ж Когута але рефері відверто пожалів львів’ян.

У підсумку дніпряни здобули чергову крупну перемогу на зборі.

Нагадаємо, що в рамках другого відбірного раунду Ліги чемпіонів УЄФА «Дніпро-1» зіграє з «Панатінаїкосом». Перший матч відбудеться 25 липня у Кошице, а повторна зустріч – 1 серпня у Греції.

ДНІПРО-1 – РУХ – 4:0
Мірошніченко (32), Довбик (52,58), Когут (88).
Дніпро-1: 12. Кінарейкін (Крапівцов, 69). 30. Кравець (27.Горбунов, 46) 5.Сарапій, 3.Адамюк, 11.Мірошніченко (4.Пасіч, 69), 18.Бабенко (34.Танчик, 69), 22.Рубчинський (25.Когут, 69), 9.Гуцуляк (17.Гаджиєв, 69), 23.Бланко, 10.Третьяков (6.Горін, 46), 7.Довбик (19.Ківінда, 69).
Рух: 32.Ледвій, 93.Роман, 29.Дідик, 92.Слюбек (71.Бойко, 78) 73.Лях, 99.Руніч, 63.Сапуга, 10.Притула (4.Холод, 78), 9.Квасниця (5.Касар, 74), 30.Таллес, 7.Климчук.
Попередження: Бланко (53), Кравець (67).