Україна

Прем'єр-ліга

Слюбик: «Мабуть, наприкінці матчу нам не вистачило сил та емоцій»

2024-04-14 15:27

Захисник «Руху» Богдан Слюбик прокоментував підсумок матчу з «Кривбасом» (1:1) та розповів, як команда відреагувала на його номінацію на премію Golden Boy 2024.

– Нам не вдалось реалізувати свої моменти, а їх було вдосталь. Хотілось би виграти такий матч проти серйозного суперника – «Кривбасу». Зокрема, ми грали вдома перед своїми вболівальниками і їх було багато, гравці «Руху» відчували цю підтримку й хотіли зробити їм приємно.

В епізоді з пропущеним голом сталось певне непорозуміння з Дмитром Ледвієм. Я не думав, що він вийде з воріт, а суперник використав цей момент і відкрив рахунок у матчі. Втім у другому таймі ми не опустили руки, змогли показати той футбол, у який ми можемо та прагнемо грати і зрівняли рахунок. «Рух» ніколи не здається і грає до кінця – гравці яскраво це продемонстрували у матчі з «Кривбасом».

Криворіжці є топовою командою в нашому чемпіонаті й зараз борються за єврокубки. Ми переконались, що це сильний опонент, але не можна сказати, що вони чимось нас здивували. Мабуть, наприкінці матчу нам не вистачило сил та емоцій. Також у деяких епізодах команда надто поспішала. Але це великий досвід і цей матч є важливим для нас у цьому плані.

Я прийшов на тренування і всі почали звертатись до мене: «Golden Boy, Golden Boy!». Спочатку не розумів про що вони говорять, лиш потім вже у своєму номері я подивився на цей рейтинг і тоді все усвідомив. Був приємно здивований. Хлопці піджартовують, називають зіркою.


fcrukh.com