ТМ. Динамо – Шкендія (Північна Македонія) 1:1. Звіт про матч

У п’ятницю, 9 лютого, київське «Динамо» провело шостий контрольний матч у рамках навчально-тренувального збору в Туреччині, де команда готується до другої половини сезону. Суперником «біло-синіх» став представник Північної Македонії – «Шкендія», яка представляє місто Тетово. Матч відбувся на полі Kaya Palazzo stadium.

2024-02-09 18:09

Нагадаємо, у минулих контрольних поєдинках підопічні Олександра Шовковського поступилися «Балкані» (Косово) з рахунком 0:2, «Легії» (Польща) - 1:3, перемогли «Пахтакор» (Узбекистан) - 5:1, зазнали мінімальної поразки від «Левські» (Болгарія) – 0:1 та виявилися сильнішими за «Лієпаю» (Латвія) – 5:2. Звітний матч завершився унічию, македонці відзначилися у першому таймі, а кияни – у другому.

Динамівці розпочали зустріч активно. Першого удару по воротах завдав Шапаренко з вигідної позиції у центрі штрафного майданчика, але м’яч пролетів трохи вище воріт. Незабаром удар Кабаєва було заблоковано. Ще через кілька хвилин Кабаєв вже асистував Волошину, який ударом у дотик влучив у поперечину! «Шкендія» діяла на контратаках, і деякі з них виходили достатньо гострими. Зокрема, у двох з них на ударній позиції опинався Адемі, але у першому випадку його трохи підвела влучність, а у другому він не зміг переграти Бущана.

На 14-й хвилині м’яч таки побував у воротах нашої команди. З першим ударом Тотре Бущан впорався, на добиванні опинився Сінарі, але, незважаючи на те, що його удар був влучним, футболіст перебував в офсайді, тож взяття воріт зафіксоване не було.

Зазначимо, що командам довелося грати за не зовсім сприятливих умов – протягом поєдинку йшов сильний дощ, що впливало на перебіг подій на полі – м’яч був слизьким, і це несло в собі додаткову небезпеку. В одному з моментів Адемі протягнув м’яч по центру, віддав його правіше на Шалу, той увійшов до штрафного майданчика та влучно пробив повз Бущана – 0:1. Надалі гра мало чим відрізнялася від офіційної за напруженням пристрастей та емоцій, тож арбітр показав багато жовтих карток.

Згодом Бражко завдав чудового удару у площину зі штрафного метрах в 23 від воріт, але Талескі зміг зреагувати. Одразу після цього кияни виконали передачу від кутової позначки, провели наступну атаку і навіть змогли забити, але взяття воріт не було зараховане через офсайд у нашого футболіста.

Початок другого тайму був за динамівцями. Хоча справа до ударів по воротах не доходила, але кияни вели гру під свою диктовку та лише зрідка залишали половину поля суперника. Вони багато комбінували та діяли широко, переводячи м’яч з флангу на фланг. Нарешті, українцям вдалося зрівняти рахунок, коли пройшла хороша атака лівим флангом, у завершальній стадії якої Кабаєв прострілив до штрафного майданчика на Ваната, і Владислав з кількох метрів у дотик переправив м’яч у сітку – 1:1. Згодом суперники заблокували удар Діалло, а Беніто опинився в офсайді.

Активно себе проявляв Діалло, на дальній удар наважився Дубінчак, справа намагався вразити ворота Беніто, але його удар було заблоковано. Той же Дубінчак небезпечно прострілював до воротарського майданчика, але захисник «Шкендії» зміг вибити м’яч подалі та ліквідувати загрозу. Словом, можливостей, щоб вийти уперед, кияни створили достатньо, але втілити їх бодай в один забитий м’яч не вдалося.

Зазначимо, що свій наступний контрольний поєдинок «Динамо» проведе у понеділок, 12-го лютого, проти латвійської РФШ, яка представляє столицю Ригу.

ДИНАМО – ШКЕНДІЯ (Північна Македонія) – 1:1
Ванат (60) – Шала (26).
Динамо: Бущан (Нещерет, 46), Вівчаренко (Дубінчак, 61), Попов (Дячук, 61), Михавко (Сирота, 61), Караваєв (Гусєв, 50; Рамадані, 69), Бражко (Андрієвський, 61), Шапаренко (Шепелєв, 46), Буяльський (Царенко, 61), Кабаєв (Діалло, 61), Волошин (Беніто, 61), Ванат (Супряга, 61).
Шкендія (стартовий склад): Талескі, Рексхепі, Кейк, Сінарі, Тотре, Адемі, Краснікі, Шала, Коцев, Мелікі, Кака.