Україна

Прем'єр-ліга

Верес – Зоря 2:2. Україна, 13-й тур. Звіт

«Зоря» двічі не втримала перевагу над «Вересом». Тепер на луганську команду чекає зустріч з «Маккабі» у Лізі конференцій.

2023-11-05 19:37

Досить складно було очікувати від аутсайдерів неймовірного комбінуючого футболу, однак злива добила останні надії на якісний конструктив в атаці. Дощ у Рівному посилювався з кожною хвилино, і колективам потрібно було підлаштовуватися під погодні реалії. Зрештою, гра у останній третині поля зводилась до верхових подач та навісів.

Загалом у перші хвилини матчу більш монолітно виглядала команда Валерія Кривенцова. Перший по-справжньому небезпечний момент у матчі прийшов саме від футболістів луганської команди: Батагов пробивав головою після подачі зі штрафного, однак не зумів переграти Когута. З плином часу рівненський колектив вирівняв гру у центрі поля, але до створення моментів біля воріт «Зорі» не доходило.

В цілому «Зоря» контролювала хід зустрічі та робила спроби через проходи по флангу щось створити попереду. І це дало свій результат, на 34-й хвилині зустрічі Данченко виконав подачу з правого флангу на голову Нагнойного, а останній не схибив та переправив м'яч у кут воріт рівненської команди. Підопічні Кривенцова продовжували нарощувати темп та були близькою до другого свого голу. Однак під саму завісу першої половини зустрічі «Верес» з нічого створив гол. Забитий м'яч знову прийшов після верхової подачі, тільки на цей раз після кутового. Це був перший удар господарів у цьому поєдинку.

У першому таймі було багато боротьби, багато емоцій, але мало конструктиву. Хоча «Зоря» точно виглядала цікавіше. Початок других 45 хвилин ознаменувався припиненням дощу. Завдяки цьому, гра відразу додала у темпі та трішки зменшився відсоток невимушеного браку.

Ініціатива повністю перейшла на сторону команди Кривенцова. Луганська команда задавала темп та сталась позиційно будувати свої атаки. Доходити до штрафного майданчика суперника гостям вдавалось часто, але у останній фазі атаки не вистачало креативу. В цей ж час підопічні Лавриненка виглядали дуже блякло і не показували взагалі нічого цікавого. На 62-й хвилині «Зоря» закономірно вийшла вперед. Гол знову прийшов після навісної подачі з кутового, відзначився Яцик.

Поєдинок так і закінчувався під диктовку луганського колективу. «Верес» і не міг, і не хотів щось створювати попереду. Перемога бажання над безідейністю. І так за логікою повинно було бути, однак рівненській команді знову пощастило. Гол знову прийшов з нічого. Блізніченко, завдяки рикошету, вразив ворота Сапутіна – 2:2. «Зоря» виглядала яскравіше та награла на перемогу, однак не допрацювала в обороні. У підсумку нічия, яка не вирішила проблеми жодної зі сторін: команда Кривенцова залишилась у зоні перехідних матчів, а підопічні Лавриненка – у зоні вильоту.

ВЕРЕС – ЗОРЯ – 2:2
Голи:
Вовченко (44), Блізніченко (89) – Нагнойний (37), Яцик (61).
Верес: Когут, Балан, Кучеренко (Блізніченко, 71), Курко, Вовченко, Сезар, Кухарук, Шестаков (Годя, 87), Яго (Кучеров, 71), С.Шарай (Ковалюк, 76), Марусич (Гайдучик 76).
Зоря: Сапутін, Данченко, Джордан, Батагов, Снурніцин, Яцик, Кирюханцев, Нагнойний, Мічін, Горбач, Герреро.
Попередження: Кухарук (21), Вовченко (29), Блізніченко (90) – Кирюханцев (29).

ua-football.com