Украина

Премьер-лига

Лебеденко: «З «Минаєм» буде складніше, ніж із «Дніпром»

2020-09-19 11:27

Крайній захисник «Олімпік» Орест Лебеденко розповідає, кому завдячує своїм прогресом.

– Оресте, в перших двох турах нового сезону ваша команда показала діаметрально протилежні результати і якість гри. Що буде в третьому матчі?
– Почали сезон грою з «Динамо» – це треба враховувати. Але головна причина – на той момент у нас не було «свіжої крові», нових футболістів. До наступної зустрічі в Дніпрі вони під’їхали й ми, вважаю, виступили дещо краще. З другого боку, і там, і там діяли від оборони.

– Попереднього туру «Минай» порадував прихильників історичним стартом в УПЛ, не просто здобувши перемогу, а й показавши якісний організований футбол.

– Ми вже «розібрали» наступного суперника. Можу сказати, що УПЛ поповнився ще одною класною командою. Думаю, нам буде складніше, ніж із «Дніпром-1». Насамперед тому, що «Минай» – силова команда, котра дуже добре грає від оборони. З «Олександрією» вони виставили п’ять захисників. А нам доведеться діяти «першим номером».

– За підсумком посткарантинного відрізку попереднього Чемпіонату вас можна визнати одним із його відкриттів. Що сприяло цьому і що не давало розкритися сповна в минулому?

– Найголовніший позитивний фактор – праця Ігоря Петровича (Климовського. – УПЛ) та його тренерського штабу. Їм насамперед завдячую прогресом. До того я цілий рік майже не грав у Іспанії, тому не міг прогресувати.

– Фахівці зазначають що чинний наставник «Олімпіка» є сильним тактиком. Під його керівництвом усі футболісти прогресують. За останні місяці найпомітнішим прогрес був у Шахаба, Кравченка й у вас…

– Знаєте, я почув про те, що Ігор Петрович є сильним спеціалістом іще років чотири-п’ять тому, коли виступав за юнаків «Карпат». Перейшовши в «Олімпік», сам переконався в цьому. Дуже йому вдячний, що повірив у нас.

– Із матчів у Favbet Лізі 2020 року можна зробити висновок, що Вам, як крайньому захисникові, не вистачає одного – силової жорсткості. Часом здається, що Ви занадто тендітний для цього амплуа…

– Погоджуюся з оцінкою – сам розумію, що маю такий недолік. Як його усунути? Думаю, потрібні час і бажання. Тобто якийсь час треба активніше займатись у спортзалі й наростити м’язову масу.

– До «Олімпіка» Ви отримали досвід виступів у Чемпіонаті Іспанії. Що дав рік перебування в «Луго» й чи плануєте повернутися туди?

– Мало що дав. Я там грав раз на п’ять матчів. За такого ритму просто регресуєш. І в плані тактики нічого не взяв – в Ігоря Петровича все на набагато вищому рівні. Та й у плані досвіду я не додав.

– Нині в донецькій команді виступає троє вихованців «Карпат». І в інших клубах УПЛ львів’яни на хорошому рахунку…
– Чому ми не заграли в «Карпатах»? Думаю, у нас бачили перспективу, проте хотіли, щоби ми проявили її одразу. Ставили перед нами занадто високі вимоги.

upl.ua