ТМ. Колос – Вождовац (Сербія) – 2:0

2021-01-25 10:09

У неділю «Колос» провів свій третій контрольний матч на навчально-тренувальному зборі у Туреччині. Хлопці Руслана Костишина зустрічалися з сербським клубом «Вождовац» і перемогли з рахунком 2:0.

Через пошкодження зустріч пропустили Лисенко, Смирний та Морозко, а сама гра пройшла під акомпанемент дощу.

У першій половині перевага ковалівців не викликала сумнівів, а найактивнішим був наш новачок Дмитро Хльобас. Проте до перерви забити ковалівцям не вдалося.

А у другому таймі героєм став молодий атакувальний півзахисник Станіслав Сорокін, який відзначився дублем. Спочатку Стас відкрив рахунок красивим ударом зі штрафного, а наприкінці матчу «Колос» заробив пенальті. Сорокін попросив більш досвідчених партнерів виконати «точку» і не підкачав, пробивши в самісінький кут воріт.

2:0 – «Колос» продовжив переможну серію на зборах в Туреччині, а 29 січня зіграє у товариському матчі проти «Динамо» (Тбілісі). По супернику, з яким зіграють 28-го січня, тренерський штаб визначиться найближчим часом.

КОЛОС (Ковалівка) – ВОЖДОВАЦ (Сербія) – 2:0
Сорокін (54, 89, з пенальті)
Колос (1-й тайм): Волинець, Кравченко, Гавриш, Новак, Чорноморець, Нгамба, Оріховський, Костишин, Антюх, Хльобас, Селезньов. (2-й тайм): Кучеренко, ГНП (Мораренко, 68), Задоя, Петров, Зозуля, Мілько, Богданов, Сорокін, Данфа, Ільїн, Ісаєнко (Коваль, 68) – ГНП – гравець на перегляді.