Україна, 2-й тур. Металіст 1925 – Чорноморець 0:0. Звіт

Харків'яни та одесити знову не змогли забити. Господарям не допоміг навіть пенальті.

2022-08-27 17:56

Дуже цікавий матч відбувся на НСК «Олімпійський». І дуже непередбачуваний за своїм плином.

У першому таймі майже безроздільною перевагою володіли одесити: вони грали швидко, по-спортивному агресивно, навіть натхненно. Й моментів створили достатньо. Втім, голів так і не було.

Й ось на початку другого тайму харків’яни, які майже не йшли в атаку, отримали шанс відкрити рахунок із пенальті. Однак… Непогодов у другому турі поспіль узяв 11-метровий!

По тому, фактично до фінального свистка, в цілому повторився хід подій на полі першого тайму: одесити переважно атакували, харків’яни – оборонялися. Приблизно з 80-ї хвилини футболісти «Металіста 1925» майже перестали йти в атаку. Й досягли свого – 0:0.

МЕТАЛІСТ 1925 – ЧОРНОМОРЕЦЬ – 0:0
На 54-й хвилині Габелок («Металіст 1925») не забив пенальті (воротар).
Металіст 1925: Мозіль, Рудавський, Курило, Безуглий, Шершень (Капінус, 79), Мартинюк, Ременюк (Дмитренко, 79), Габелок, Бичек, Русин, Борячук (Д. Кравченко, 79).
Чорноморець: Непогодов, Селін, Єрмаков, Джеймс, Салюк, Наумець, Плакса (Гладкий, 84), Політило, Бобко (Кузик, 72), Юсов (Штогрін, 78), Брагару (Філі, 78).
Попередження: Джеймс (51).