Украина

Премьер-лига

Санжар: «Найважливіше завдання – змінити стиль гри «Карпат»

2019-09-17 16:20

Головний тренер ФК «Карпати» Роман Санжар став гостем програми «Реальний футбол» на телеканалі НТА.

ПРО АДАПТАЦІЮ У ЛЬВОВІ...

«Адаптація проходить добре, хоча, мабуть, лише після матчу проти «Ворскли» у мене з’явився вільний час. Ми з помічником поїхали в центр, випили кави та подивились на красу Львова».

ПРО СВІЙ ПРИХІД НА ПОСАДУ ГОЛОВНОГО ТРЕНЕРА «КАРПАТ»...

«Безумовно, я читав, що писали в Інтернеті. Але я розумію, що всі ці розмови з'являються внаслідок того, що в людей недостатньо інформації. Тому вони свої висновки роблять на основі того, що почули по телебаченню чи прочитали в Інтернеті.

Якби було так як казали, то я б зрозумів невдоволення людей, але було інакше. Жодних перемовин з жодною людиною з керівництва «Карпат» я не вів до того часу, коли мені зателефонував спортивний директор клубу Олег Бойчишин, а це сталось після матчу «Десна» – «Карпати». Багато казали, що я був на матчі «Карпати» – «Маріуполь», але це також неправда. Коли мені зателефонував Бойчишин, то я запитав чи влагоджено всі питання з Олександром Чижевським, він відповів ствердно, і вже після цього ми розпочали перемовини».

ПРО ЗАВДАННЯ В «КАРПАТАХ»...

«Найважливіше завдання – це змінити стиль гри. Звісно, метою є потрапляння до першої шістки, а також розвиток молоді».

ПРО ПІДГОТОВКУ ДО МАТЧУ З «ВОРСКЛОЮ» ТА САМ ПОЄДИНОК...

«Складність полягала в тому, що були відсутні гравці, яких викликали до збірних. Також було чимало травмованих футболістів. Збірники приїхали за два дні до гри, тому потрібно було їх швидко ввести в курс справи, те саме стосується гравців, які перебували у лазареті.

Великий плюс в тому, що в нас дуже талановита молодь, яка нам багато в чому допомогла. Психологічний стан, який був перед матчем та на початку гри, десь нас затиснув. Хлопці готувались дуже відповідально, всі максимально працювали на тренуваннях та повністю їм віддавались.

В перерві ми підкорегували тактичні моменти, але їх було не багато. Я намагався більше завести команду та підняти їм настрій, адже коли зайшов до роздягальні, то всі були засмучені та з опущеними головами, проте добре, що все налагодилось у другому таймі, і гравці проявили бажання та самовіддачу».

footboom.com